Зустріч з Наталією Гурницькою

Львів у стилі ретро, засніжені вулички, мелодії джазової композиції – і долі героїв роману української письменниці Наталії Гурницької «Багряний колір вічності». Саме таким з розповіді письменниці на презентації у бібліотеці в уяві читачів постав повоєнний Львів.

 

Новий роман Наталії Гурницької написаний на реальних подіях: документах і спогадах очевидців. За словами письменниці, вона не мала права фантазувати, і не лише тому, що прототипами головних героїв стали представники поколінь роду самої авторки, а й тому, щоб правдиво описати історію епохи. Для цього досконало вивчала історичні факти того часу.


Схоже, Наталії Гурницькій вдалося. І на сьогоднішній презентації, не дочекавшись її закінчення, Наталія Осьмак (весь час мріяла познайомитись і з письменницею) зазначила, що роман «красивий», не викликає якогось заперечення. У ньому і географія Львова, і історичне тло, і проникливі фотографії.


Як зазначила письменниця, важливо прожити з героями, щоб відчути власне життя. І читаючи роман, хтось відшукує історію, а дехто психологію. І кохання також…
Якось після презентації до письменниці підійшла дівчина, і вигукнула:
– Як Ви побачили? Це ж про мене! Йшлося про перше кохання.
Поки з насолодою слухали розповідь, ми намагались розгадати колір вічності. І, схоже, розгадали… Розглядайте на фото!
А ще привідкриємо секрет: доки читаєте роман, до речі, узятий у бібліотеці – дивись і покажуть новий 8-ми серійний серіал, за мотивами роману Наталя Гурницька «Багряний колір вічності».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *