Зустріч у рідній бібліотеці

Хочете бути актором – ходіть у дитинстві у бібліотеку, особливу у ту, що знаходиться у Солом’янці. Принаймні так скажуть учні спеціалізованої школи №187 з поглибленим української та англійської мов після сьогоднішньої зустрічі у  бібліотеці ім. В. Кудряшова з акторкою театру і кіно Анастасією Зюркаловою.

Як зазначила Анастасія Зюркалова, саме книжки відкрили їй світ театру. Адже література – це і є театр. І до нині бібліотекарі пам’ятають як Настя уперше в дитинстві завітала до бібліотеки. Проте професійний світ театру Анастасія відкрила після закінчення Київського театрального університету ім. Карпенка-Карого (майстерня народного артиста України Миколи Рушковського). Хоча за словами Анастасії, у кіно опинилася випадково, коли їй було 10 років. Її мама (чемпіонка з художньої гімнастики Оксана Омельянчик) завела на кастинг мелодрами режисери Оксани Байрак «Сніжне кохання, або Сон у зимову ніч». Відтоді Анастасія зніматиметься у багатьох фільмах Оксани Байрак. Роль дівчинки з Прип’яті у фільмі «Аврора» була написана спеціально для неї.

Розмова Анастасії з учнями переросла у більше, ніж просто зустріч. Можливо і тому, що акторка також колись навчалася у київській гімназії з лінгвістичним ухилом. А, може, захоплення Анастасії фотографією і малюванням надихнуло на таку довірливу розмову. Та, схоже, таки література, зокрема поезія (яку дуже любить акторка) об’єднала сьогоднішніх гостей бібліотеки ім. В. Кудряшова.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *