Зустріч з Володимиром Шовкошитним

У бібліотеці ім. М. Реріха відбулася зустріч з українським письменником, політичним та громадським діячем Володимиром Шовкошитним.

Володимир Шовкошитний – український письменник, поет, прозаїк, публіцист, політичний та громадський діяч. Доктор філософії в галузі політології, народний депутат України першого скликання, ліквідатор аварії на ЧАЕС, президент Міжнародної організації «Союз Чорнобиль» (1990-2003), один із засновників Української екологічної асоціації «Зелений світ», «Народний рух України». Лауреат більше десяти Міжнародних та Всеукраїнських премій в галузі літератури.

Саме 19 листопада цього року виповнюється 30 років від часу перепоховання Василя Стуса, Олекси Тихого та Юрія Литвина – відомих борців за волю України, яке організував Пан Володимир. Юнацькій аудиторії – учням 10 –х класів ліцею КПІ була презентована публіцистична повість «Герої народжуються на могилах героїв», в якій розповідається, як тіла видатних українців повертали з Уралу на Батьківщину.

Під кінець заходу пан Володимир звернувся до юнацької аудиторії: «Шануйте та бережіть свою землю, будьте господарями на ній! Розмовляйте рідною мовою, бо саме мова індефікує нас як самобутній народ!».

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *