10 важливих подій тижня від 25.11 до 01.12

Бібліотечний тиждень минув у презентаціях, заходах до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 рр., зустрічах у рамках Проекту Мін’юсту «Я маю право!», а також як волонтерство.

24.11 у Бібліотеці ім. Новікова-Прибоя

Міжнародний гросмейстер з шахів, багаторазова чемпіонка України серед юніорок, переможниця та призерка багатьох міжнародних турнірів, професійний тренер Ганна Зозуля презентувала свій другий Зошит-розв’язник для тренерів, шахістів-розрядників та їхніх батьків. Автор розповіла членам шахового клубу «Київський каштанчик», як оцінити свій рівень шахової майстерності та покращити якість розрахунку варіантів.

Присутні також взяли участь у грі-розгадуванні кросвордів, що проводилося Ганною Зозулею та тренером клубу Іваном Гоменюком.

25.11 у Бібліотеці ім. Бажана

В рамках Міжнародної щорічної акції «16 днів проти насильства» було проведено інформаційну годину «Ні! Гендерному насиллю». Привертаючи увагу суспільства та знання своїх прав і є попередження насильства та захист прав жінок у світі.

26.11. у Бібліотеці ім. О.Донченка

Вшановуючи пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 у бібліотеці була представлена книжкова викладка “Розіп’ятий на голоді український народ…” та відбувся захід з учнями 6-х класів 166 школи. Бібліотекар розповіла дітям про геноцид проти української нації в 32-33 роках та про його наслідки для України, зачитала спогади очевидців тих жахливих подій, продемонструвала національну Книгу пам’яті жертв Голодомору. Діти читали вірші різних поетів про Голодомор і, вшановуючи всіх померлих від голоду, скуштували маленький шматочок хлібця, який так і не з’їли померлі.

27.11 у Бібліотеці ім. О.Довженка 

У рамках Проекту «Я маю право!» відбувся семінар за участі представниці Головного територіального управління юстиції у м. Києві Ігнатенко Вікторії Миколаївни.

28.11 у Бібліотеку ім. М.Реріха

завітало товариство книжкових фей: Саломе Енгибарян – представниця Видавництва Старого Лева та Богдана Бондар – ілюстраторка, перекладачка, волонтер, яка опікується хворими дітками. Пані Богдана проілюструвала такі книжки, як «Кухня пані Вишеньки» Сільвії Плат, «Перше Різдво» Дзвінки Матіяш, «Пісня пісень» Богдани Матіяш, «Мандрівки з чарівним Атласом: Венеція», «Мандрівки з Чарівним Атласом: Гринвіч», «Мандрівки з Чарівним Атласом: Париж» Надійки Гербіш. Під час зустрічі учні 4-б класу школи №149 разом з художницею мандрували Венецією та Парижем та долучилися до таємниці Різдва Христового. Тема майстер-класу з малювання аквареллю, який провела пані Богдана мав назву «Мій двір», а результатом стало 28 шедеврів, в яких проявився індивідуальний стиль та почерк кожної дитини. Книжкові полиці бібліотеки поповнилися чудовими виданнями, проілюстрованими Богданою Бондар!

28.11 у Бібліотеці «Солом’янська» 

Найкращі позитивні емоції отримали дітлахи школи №115 зустрівшись із дитячим письменником Дмитром Кузьменком. Діти дізнавались “Чому чорний квадрат саме чорний і саме квадрат?”, “Чому сонце має таке забарвлення?” та багато іншого “ЧОМУ?”. На ці та багато інших запитань отримали відповідь із книги “Біла трішки чорна-пречорна книжка”.

28.11 у Бібліотеці ім. Новікова-Прибоя 

Відбулася зустріч директора Українського центру вивчення історії Голокосту Подольському Анатолія Юхимовича з учнями. Темою нової бесіди вченого-історика була толерантність. Наприкінці зустрічі Анатолій Юхимович підсумував: ображати інших – це ображати насамперед себе. Зберегти свою і чужу гідність – це складніше ніж принизити іншого.

Фонд бібліотеки поповнили дві книги – подарунок центру вивчення Голокосту: «Самотній вигнанець» М.Дімента («Щоденник про Свинюхи та гетто в Локачах») і «Донечка, про яку ми завжди мріяли, Історія Марти».

28.11 у Бібліотеці №11 

Відбувся тренінг для дітей 3 класу «Безпека дитини». Психолог з дітьми розіграли конкретні ситуації, в яких часто опиняються діти, і розповіла, що потрібно робити. Граючись практикували важливі правила поведінки з незнайомцями та малознайомими людьми, правила безпеки, якщо сам вдома, у під’їзді, у ліфті та що робити, якщо тебе схопив незнайомець?

 28.11 у Бібліотеці ім. М. Лермонтова

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом привертали увагу молоді до цієї проблеми і надали більше інформації, необхідної для того, щоб уникнути хвороби.

01.12 у Бібліотеці ім. П.Вершигори 

відбулося чергування блок-посту Милосердя. Учні гімназії-інтернату №13 разом із Ларисою Гарбар, Марією Морозенко, Оксаною Балай, Наталією Профатило, Оксаною Юрченко, Тамарою Самко, Валентиною Горбачовій, Оксаною Кашпур-Пономаренко готували Недільний обід для поранених бійців, які перебувають на лікуванні у клініці психіатрії Центрального Клінічного Військового Госпіталю.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *