Феєрія початку Нового 2020 року

Тиждень, що минув – це не тільки зміна року, а й прихід нового десятиліття… Високосний рік… Яким він буде? Побачимо! Наразі початок року для бібліотек Солом’янки – це продовження новорічно-різдвяних свят…

 

31.12 у Бібліотеці ім. О.Довженка

Напередодні Нового року відбувся святковий майстер-клас. Юні користувачі разом із майстринею Іванною своїми руками робили ексклюзивну ялинку з дощику та солодощів. А перед цим бібліотекарі провели святкові вікторини і відгадування загадок на новорічно-різдвяну тему.

02.01 у ЦР Бібліотеці на Освіти 14а

волонтерський гурт «АТМА» створили атмосферну історію «Різдва у рідному місті» та світлий настрій на прийдешні свята! Дзвінкі та милозвучні голоси чуттєво виспівували колядки та щедрівки, а в легендах й оповідках про давні українські традиції кожен із присутніх відчув щось рідне і близьке для себе!

02.01 Бібліотека ім. Олеся Гончара 

Організувала у сквері побіля книгозбірні Книжкову виставку на годину «Новорічні свята: зимова казка, легенди, традиції» з вітанням від бібліотеки: календарики, флаєри, а також «буккросинг».

02.01 у Бібліотеці №11

була представлення виставка вишитих картин умілиці-рукодільниці, читачки Титаренко Лариси Анатоліївни. З допомогою атласних і шовкових стрічок на своїх картинах авторка відтворила красу нашої України.

03.01 у Бібліотеці №13

відкрилася художня виставка робіт аматорів студії “Лілея”. Водночас виставка олійного живопису “Енергія творчості” студії «Лілея», творчих студій Бібліотеки №15 та вчителів шкіл Києва під керівництвом Н. Колесникової відкрилася й у Будинку вчених. Виставка діятиме до кінця січня.

05.01 Бібліотека ім. М.Лермонтова 

Коли дім наповнюється пахощами ялинки, світлом кольорових вогнів і очікуванням справжнього дива, це означає, що прийшло світле свято Різдва. В цей час кожного сповнюють світлі почуття і бажання прикрасити свою оселю. Наприклад, ‑ різдвяним янголом…

З Різдвом вас, користувачі солом’янських бібліотек!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *