ДИСКУСІЙНИЙ КЛУБ: «Три питання, які варто обговорити»

Днями стартував новий проєкт бібліотек Солом’янки «Вільний Світ», а невдовзі під його егідою у нашій Бібліотеці запрацював Дискусійний Клуб!

🌱 11 січня відбулася перша зустріч за участі Tetiana Belimova Zlata Binevych , Maksym Petrenko

🌱 Ідея відродження Клубу просто витала в повітрі. У 60-ті роки XX у старому приміщенні нашої бібліотеки успішно функціонував легендарний дискусійний клуб «Еврика», який був магнітом для когорти українських шістдесятників. З часом Клуб перестав існувати, і це була величезна втрата.

🌱 Крім відновлення «магнітного поля», жодних надзадач новостворений Клуб не ставить. Проте у житті є багато цікавих речей, які хотілося б обговорити. Кожен з нас ставить їх собі десятками. Спільно ж таких питань маємо сотні. Та й у XXI цифровому столітті простої людяності хочеться, і цікавих розмов наживо, і творчого конструктиву, і вдосконалення критичного мислення, і свіжих ідей!

🌱 Але про все наживо не поговориш, тому із огрому запитань, народжених у синергії Бібліотеки та творчого світового українства, вибиратимемо найцікавіші! Їх і обговорюватимемо на зустрічах у Центральній бібліотеці Солом’янки раз на місяць. За золотий стандарт очних дискусій ми взяли «Три питання, які варто обговорити». Вони мають бути дуже коректними, цікавими та дискутивними. А для того щоб вибрати ці коректні, цікаві питання для живої дискусії, на сторінці “Вільного світу” щоранку з’являтиметься одне питання для попереднього обговорення. І відповідно, які теми набиратимуть найвищі рейтинги, на них і будемо зупинятися.

🌱 Ось така коротенька історія відновлення Клубу. Взяти участь у його засіданнях можна буде за попередньою реєстрацією при дотриманні правил бібліотечної спільноти.

А й справді, що може бути краще за цікаву розмову з друзями у затишку сучасної бібліотеки? 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *