Майстер-клас «Таємниця новорічної іграшки» 4 січня 2020 року

У кожної новорічної іграшки є своя таємниця. Спитайте діточок, вони охоче поділяться! У дорослих із цим складніше, тому вони вміють побачити таємницю лише в тому, у що дуже вірять.

Зараз дуже цікавий період, маємо аж два офіційних Різдва, отже, й справжні різдвяні канікули! А Різдво без янголів-охоронців – не Різдво. Народні повір’я і традиції свідчать, що на Святвечір у кожній оселі мають літати янголи, і дарувати найперше треба янголят. А от як поселити у своїй оселі цих створінь? Найчудовіше в тім, що Їх можна створити власноруч! А відтак попросити охороняти себе, свій дім та всіх, хто в ньому, і надихати на добро упродовж усього року!

Головне – робити ангелика із Любов’ю, бо в Любові криється незбагненна таїна віків! Просто ми, дорослі, посеред буденних справ не завжди замислюємося про той скарб, що у кожного в серці. А ось небайдужі люди знають про цю таїну якнайбільше! Це можна прочитати за світлом в очах!

Тож 4 січня із читачкою бібліотеки пані Людмилою ми з головою занурилися у різдвяну казку! Не оминули й святкової фотозони. Але про це тс-с-с! ))

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *