Відомі люди. Олександр Козинець

Олександр Козинець — український письменник, музикант, педагог, логопед, кандидат педагогічних наук, доцент Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова.

Один із засновників літературних проектів «Щоденник», «Щоденник: Re-make», «ПРОдайте їсти». Один із авторів інклюзивного проекту «Почути» (авторська поезія жестовою мовою). Співавтор збірки «Жіночі груди: пристрасть та біль» (упорядник Павло Денищук, видавництво «Саміт-Книга», 2019), присвяченої раку грудей.

Дипломант Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» в номінаціях «Пісенна лірика» (2018, вірш «Незгорілий лист») та «Terra інклюзія — 2019» (оповідання «Магія слабкості» у співавторстві з Анджеєм Ваном). Також отримав відзнаку «Молода КороНація» за казку «Меделін» (2019, у співавторстві з Віктором Сіонським). Дипломант літературного конкурсу імені Григора Тютюнника (2018).

Вірш автора «Я так довго мовчав» є частиною п’єси «Малого театру» «Невтишимі» (постановка Дмитра Весельського, 2019).

У 2019 році у видавництві Braile Studio вийшла друком книга-альбом «Почуватися кубиком Рубика» шрифтом Брайля для осіб з порушенням зору, де є поетична добірка поета (авторка ідеї та розробниця видання — Анна Серпутько).

Поезії Олександра Козинця перекладено білоруською, болгарською та англійською мовами.

Учасник народного камерного хору «Moravski».

 

У бібліотеці на вулиці Освіти він представив своє нове, розкішно соковите чотирикнижжя – поетичну тетралогію “Сезони днів”. Це верліброва книжка, легка й настроєва, але й філософськи всеохопна водночас. Без перебільшень, цікаве видання, яке збагатило нашу бібліотеку! Беззаперечний факт: книжка потрапила до нашої бібліотеки найперше – ще ранньої осені 2019!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *