Цікаві Дні початку лютого

Серед них найвизначнішим для бібліотек Солом’янки став Всесвітній День читання вголос.

Бібліотека на Освіти, 14а

6.02

Відбулася презентація нової книжки #Світло_на_дні_бліндажа про війну на Донбасі поетеси Олени Іськової-Миклащук. А музичну атмосферу-подарунок створив письменник і музикант В’ячеслав Купрієнко.

8.02

Відбувся Дискусійний клуб #Про_читання. Говорили: Для чого люди купують книжки? Яку книжку взяти із собою у подорож? Чи є майбутнє у паперової книжки? Основним спікером була практичний психолог Злата БІНЕВИЧ.

Бібліотека «Солом’янська»

Відбулася презентація книжки Тетяни Яровициної «Я буду тінню твоєю, Світе!». Кожна зустріч пані Тетяни проходить по різному, цього разу поетеса прийшла з гуртом підтримки. Музикантами: Ганною Корнєвою та В’ячеславом Купрієнком, останній ще й автор дитячої книги “Мишасько та розгардіяш”. Саме цю дитячу книжечку пані Тетяна разом з присутнім Ігорем Рубцовим переклала українською.

Бібліотека ім. Новікова-Прибоя

3.02

Бібліотека спільно з музичною школою №33 імені В.Пухальського підготувала і запросила на чудову музичну казку учнів школи-інтернату №17. Розповідала казку бібліотекарка Ірина Леонідівна Цимбал, а розфарбовували її музичними фарбами учні класів викладачів Лариси Іванівни Любенко, Івана Валерійовича Любенка, класу акомпанементу Любові Михайлівни Данченко та ілюстратора Надії Володимирівни Лагуш. Слухачі уявляли і чули дзюркіт весняних струмочків, який змінювався звуками зимової “Хуртовини”. А ще “бачили” і слухали виступ клоунів в цирку, “Бабусю Ягусю” і “Ляльок сеньйора Карабаса”, веселу запальну польку, румунський танок, історію “Веселого селянина” у виконанні дуету: учениці Оленки Марії (партія на піаніно) та викладачці Н.В.Лагуш (партія віолончелі). У казці звучав “Марш” І.Шамо і “Хоровод ельфів”, “Елегійний прелюд” А.Щуровського. Озвучували казку юні таланти: Софія Загоруй, Артем Ковалевський, Анастасія Степанова, Серафіма Половко, Артем Скрипніков, Марина Буканова, Ярослава Руда, Михайло Григораш, Олександра Гайдукевич, Поліна Аль-Асас, Нікіта Алексашин.

Бібліотека ім. Бажана

9.02

Дякуємо всім, хто сьогодні був з нами. І саме завдяки Тетяна Череп-Пероганич, Валентина Горбачова, Марія Морозенко, Світлана Біла, Orysya Chuhriy, Света Каткова, Вікторія Малай смачний та поживний обід поїхав у шпиталь.

Бібліотека ім. М.Лермонтова 

6.02

Протягом одинадцяти  років проводиться Всесвітній день читання у голос, покликаний популяризувати книгу та читання. Діти і сьогодні мали можливість насолодитися спільним читанням, співпереживанням та цікавим спілкуванням. А потім обговорювали прочитане та ділилися власними думками.

Бібліотека ім. О.Гончара

03.02

Відбулася Музична година “Музика Криму”, під час якої слухали сучасну татарську музику та дізналися про музичну культуру.

5.02

Бібліотека долучилася до Всесвітнього Дня читання вголос. Учні гімназії-інтернату №13 читали вголос нову книжку Галини Вдовиченко “Мишкові Миші”.

9.02

Відбувся творчий майстер-клас з бісероплетіння. Колектив бібліотеки і читачі отримали задоволення від навчання, яке провели Надія Самикіна і Юрій Бєлан.

Бібліотека ім. О.Довженка

5.02

До Всесвітнього дня читання вголос запропонували користувачам почитати вголос одне для одного. Крім того, бібліотекарі вийшли за рамки бібліопростору та завітали у гості до місцевих дитячих садочків (№ 383 і №687), щоб почитати вголос для їхніх вихованців.

Бібліотека ім. Пироговського 

7.02

Відбувся Майстер-клас “Листівка другові”, бо саме 7 лютого ‑ День відправки листівок друзям.

Бібліотека №13

6.02

Відбулася твворча зустріч із поетом Віталієм Іващенком для педагогічного колективу школи 174 та всіх бажаючих. Неймовірні піднесені почуття, щирість, дотепність, гумор, влучність слова майстра пера. Це наш український Омар Хайям. Пишаємося дружбою з митцем і зичимо здоров’я та нових здобутків.

Бібліотека ім. Кудряшова

8 лютого у бібліотеці відкрилася художня виставка.

Бібліотека ім. О.Донченка

5.02

Відбулася зустріч сучасної української письменниці Валентини Захабури з учнями 5-Б класу ліцею КПІ. Пані Валентина презентувала свої книжки ‑ “Ой, Лише, або з чим їдять вундеркіндів”, “Ой, Лише, або як потрапити у халепу”та книжку для підлітків “Лепрекони”, яка стала книгою 2019 року.

Бібліотека ім. Вершигори

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос (World Read Aloud Day). Це свято започаткував міжнародний освітній проект «LitWorld». Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Солом’янські бібліотеки активно доєдналися до цієї акції.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *