Лікбез для людей поважного віку «Як гуглити і працювати у соцмережах» у ЦРБ імені Ф.Достоєвського

15 лютого 2020 року

 

Практикуми з цифрової грамотності для людей поважного віку, які проводяться щовівторка та щочетверга об 11:00 та о 15:00 в інтернет-центрі на Освіти,14 а, виявилися дуже потрібними пенсіонерам Солом’янки та інших районів Києва, що поставили собі на меті опанувати сучасні гаджети, аби крокувати в ногу із часом.

Літні люди нині свідомі того, що цифрові технології допомагають забезпечити комфортний рівень життя. Приміром, дистанційна оплата комуналки убезпечує від черг та заощаджує час на приємніші речі, як то спілкування з рідними або читання улюбленої книжки. Тим паче, що усі консультаційні послуги є безоплатними.

Віднедавна згадані онлайн-заняття доповнено відеоуроками «Цифрова освіта. Дія». Крім того, працівники інтернет-центру бібліотеки на Освіти радо приходять на допомогу і завжди готові пояснити людині і «страшні слова», і як це, – «гуглити», «працювати у соцмережах» тощо, а також проводять різноманітні тематичні практикуми.  Облаштування комфортного та інформативного простору інтернет-центру триває, робочі місця користувачів спеціально облаштовуються привабливими інформаційними табличками і оголошеннями.

Отже, усіх охочих провести годину свого життя цікаво і з користю, запрошуємо до Бібліотеки на Освіти, 14 а!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *