Правовий березень у Бібліотеці на Освіти14а: особливості успадкування майна

З метою підвищення рівня правової обізнаності та культури мешканців Солом’янки Центральною районною бібліотекою ім. Достоєвського у партнерстві із Правобережним київським центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги заплановано серію право-освітніх семінарів. Тема «Правового березня» стосуватиметься особливостей успадкування майна.

3-го березня у читальній залі Бібліотеки на Освіти 14а відбулося перше заняття правового семінару на тему «Особливості успадкування майна за законом», яке провів Сергій Бреус, директор Правобережного київського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Як і було заплановано, власне право-освітній семінар тривав годину, після чого проводилося індивідуальне консультування правознавцем з питань успадкування майна, а також щодо інших наболілих питань, зокрема призначення субсидій.

Наступні семінари у Бібліотеці на Освіти, 14 а відбудуться:

  • з питань успадкування майна за заповітом – 17 березня;
  • з питань оформлення права на спадщину – 24 березня.

Увага! Зустрічі проходитимуть: з 12.00 до 13.00 – у режимі семінару, а з 13.00 до 15.00 громадяни зможуть отримати безоплатну індивідуальну консультацію правознавця.

Запрошуємо усіх охочих!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *