На порозі Весни. Події тижня 2-8 березня

Весна! Початок березня. День письменника. Свято жінок. Зустрічі з письменниками. Handmade-привітання рідних і близьких дівчат та жінок з весною. Таких традицій дотримуються в Бібліотеках Солом’янки.

Бібліотека на Освіти 14а

03.03.

У партнерстві з @ПРАВОбережний київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги бібліотека продовжує проводити правову просвітницьку роботу для громадян.

“Правий березень” у нас присвячений питанням спадкування. Нині відбулася перша тематична зустріч, яку провів директор Центру Serhiy Breus. Правознавець інформував присутніх про основи та особливості спадкування за законом. Семінар тривав годину, після було індивідуальне консультування відвідувачів.

05.03

«Оду Жінці» виконав поет Віталій Іващенко під час зустрічі з прихильниками його творчості.

Декламуючи свої вірші-“краплинки”, Віталій Іващенко (до речі, доцент Київського політехнічного інституту, заслужений працівник культури України) вітав всіх з Весною!

Бібліотека ім. Новікова-Прибоя

05.03

У рамках програми «На допомогу школі» у бібліотеці відбувся бінарний урок за такою темою для учнів 10-11 класів. Проводили його учні ‑ вони підготували короткі доповіді англійською мовою про культуру окремих країн: Великобританія, США, Канада, Ірландія, Австралія, Південно-Африканська республіка та Нова Зеландія. Загальний вступ зробила вчителька англійської мови Наталя Володимирівна Шарапа. Огляд мистецтва кожної країни підготувала бібліотекарка Ірина Леонідівна Цимбал, який ілюструвала картинами відомих художників. Урок проводився англійською та українською мовами. Зацікавленість до теми школярі виявляли своєю активністю під час уроку.

Бібліотека ім. Бажана

5.03

Впевнені, що наша ,,Магічна вісімка” обов’язково принесе щастя, адже зроблена та подарована з любов’ю для наших відвідувачів. Радісні посмішки на обличчях свідчать, що робити приємні сюрпризи не складно, а навпаки… дуже приємно). А фотовиставка ,,Весна. Кохання. Жінка” триває до 20 березня.

Бібліотека ім. М.Лермонтова

03.03

Весна і жінка схожі. Сьогодні вітали саме таких жінок ‑ з щирою посмішкою, з доброзичливим поглядом та завжди юним серцем. До бібліотеки завітала письменниця Олена Муравйова і ця зустріч була присвячена відомим жінкам.

05.03

Перше весняне сонечко приносить свято ніжності, краси і кохання. До свята 8 березня у бібліотеці пройшла година творчості “Мама ‑ ти найкраща в світі”. Діти малювали та робили вітальні листівки для своїх улюблених матусь.

Бібліотека ім. О.Гончара

02.03

На зустрічі з юнаками та юнками зі середньої школи № 12 у читальній залі бібліотеки відділу для дорослих поет Сашко Кучеренко (Сашко Обрій) презентував свою нову книжку «БУСОЛ».

03.03

У Всесвітній День письменника до бібліотеки завітали вихованці ПШ ЄНОТ. Програма була такою:

Екскурсія по музейній кімнаті “Світлиця Олеся Гончара”.

Візуальне знайомство з книгами різних письменників.

Огляд книжкової виставки “Тарас Шевченко”

Майстер-клас по виготовленню вітальної листівки для мами на свято 8 Березня

Бібліотека ім. О.Довженка

Цього разу до бібліотеки ім. О. Довженка на творчу зустріч із письменницею Любов’ю Відутою завітали вихованці дитячого садка № 383. Любов Відута – українська поетеса і письменниця. Вона здебільшого пише книжки для дітей, спрямовані на розвиток кмітливості та логіки. Наразі пані Любов видала вже близько 20-ти окремих книжок.

Бібліотека «Преображенська»

04.03

Аби створити весняний настрій бібліотекарі провели для учнів 43 школи майстер-клас. Діти виготовили поробку “Весняна галявинка”. Прикрасили її зеленою соковитою травкою, першими весняними квіточками, метеликами та пташками. Нехай вона нагадуватиме про те, що на зміну зимовій холоднечі прийде весняне буйство кольорів та довгоочікуване тепло.

6.03

Читати уважно і вдумливо навчає школа, а бібліотека допомагає залучати до читання, пропагує книгу, розвиває художній смак. Сьогодні до бібліотеки завітали учні 1-го класу школи № 43 і для них провели пізнавально-оглядову екскурсію. Малеча дізналася що таке формуляр, чим відрізняється абонемент від читального залу, як потрібно поводитися з книжками. Щоб ще більше зацікавити дітей, бібліотекарі запропонували їм переглянути нові дитячі книжечки. Школярі із задоволенням роздивлялися художню літературу, енциклопедії, бережно гортали сторінки, ділилися враженнями.

Бібліотека №11 для дорослих

02.03

У бібліотеці відбувся урок-дискусія на тему “Негативний вплив комп’ютера на здоров’я людини” з учнями 5 класу 159 школи.

05.03

Напередодні свята 8 Березня в бібліотеці відбулися поетичні вітання. Бібліотекарі підготували цікаву святкову програму. Лунали привітання, пісні, вірші, жарти та відтворили невеличку сценку. Нагадаємо, 8 березня у світі – це Міжнародний день боротьби за права жінок і міжнаро́дний мир (рішенням ООН від 1977 року). Разом з Україною цей день відзначають в Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстані, Киргизії, Латвії, Молдові, Узбекистані, Таджикистані, Туркменії. Міжнародний жіночий день як національне свято відзначають в Анголі, Гвінеї-Бісау, Замбії, Камбоджі, Кенії, КНДР, Мадагаскарі, Монголії, Уганді та Еритреї. В кожній країні свої традиції.

Бібліотека №13 для дорослих

06.03

Напередодні Міжнародного дня прав жінок і миру в бібліотеці відбувся святковий водограй “Жінки – найчарівніші створіння”. До бібліотекарів приєдналися колектив “Веселочка”, користувачі бібліотеки, друзі. З святковим настроєм декламували вірші, гуморески, танцювали та співали пісні про жінок, про весну, про кохання. Наприкінці свята всі отримали подаруночки.

Бібліотека ім. І.Світличного

05.03

Схотіли подарувати своїм жінкам незвичайний, цікавий, оригінальний подарунок і учні школи №7. Адже подарунок, зроблений своїми руками ‑ сувенір з душею.

Бібліотека ім. І.Багряного

07.03

Весна – це квіти, усмішки й любов… А бібліотекарі вчаться робити весняні квіти, щоб передати свою любов далі: мамі, бабусі, сестричці, подружкам…

Бібліотека ім. О.Донченка

03.03

У бібліотеці відбулася зустріч школярів 1-В класу 166 школи з дитячою українською письменницею Любов’ю Відутою. Пані Любов представила збірку своїх віршів “Корабель світлих мрій” та ознайомила присутніх з уривками зі своєї книжки “Частини тіла”. Також вона зачитала свої вірші та запропонувала дітям відгадати свої віршовані загадки та акровірші. Була й автограф-сесія.

05.03

До Міжнародного жіночого дня в бібліотеці пройшов майстер-клас “Листівка для матусі”, в якому взяли участь учні 3-А класу 166 школи, а для дорослих користувачів була представлена книжкова виставка “Весна, жінка, кохання”.

Бібліотека ім. Є.Гуцала

Напередодні жіночого свята в бібліотеці відбулася конкурсно-розважальна програма “Як починається весна? Авжеж – жіночим святом!”, на яку завітали учні 7 класу 54 школи. Захід був цікавим, різноманітним і супроводжувався жартами та сміхом.

Бібліотека №15 на Шулявці

05.03

До Міжнародного жіночого дня дітлахи створювали вітальні листівки для своїх любих матусь та обговорювали всі переваги весни.

 

 

 

 

 

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *