Відомі люди. Ірина Мацко

Ірина Мацко – українська дитяча письменниця, ілюстратор, казкарка, видавець, голова ГО «Творчий простір ОРЕЛІ», керівник креативної студії «ІРИска».

Пише дитячі казки, оповідання та новели й есе для дорослих; ілюструє, укладає хрестоматії і розвиваючі зошити для дошкільнят.

Авторка книги-велетеня «Казки із Дивокраю», яку створювали в Центральній дитячій бібліотеці м. Тернополя  у розвороті вона має 1,8 метра на метр. Книга занесена в «Книгу рекордів України».

Письменниця, ілюстратор і видавець Ірина Мацко представник сучасного покоління молодих українських авторів. Її талант багатогранний. Вона пише дитячі книги і жіночу прозу, створює фотоальбоми, ілюструє шкільні підручники і зошити. Роботи цього автора підкуповують щирістю і вірою в хороше, вчать доброті й турботі про ближніх, вселяють оптимізм і дарують «райдужний» настрій. Всією своєю творчістю Ірина Мацко підтверджує стару, як світ, істину: щастя в наших руках, тому не сидіть склавши руки в очікуванні сонячного світла, а вчіться танцювати під дощем.

Координатор у Тернополі всеукраїнських проектів «Додай читання!» та «Тату, почитай!», «Книжковий марафон 42» від Євгенії Пірог.

 

Нещодавно відбулась онлайн-зустріч з Іриною Мацко у бібліотеці на  Освіти.

 

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *