Тиждень 7-13 грудня: онлайн-зустрічі

Окрім подій загальносистемного інформаційно-просвітницького тижня права 7-13 грудня і правоосвітницьких вебінарів «Особливості заохочення та державного захисту викривачів корупції в Україні» та «Права і закони в нашому житті» (опис яких подається в окремому звіті про тиждень права), цього тижня на сторінці facebook Публічні бібліотеки Солом’янки традиційно відбувалися такі тематичні зустрічі.

Звички, які нам заважають та допомагають 

Традиційно у понеділок 7 грудня відбувся вебінар Вікторії Дівоньки – тренера від Освітнього Хабу м. Києва та Української Школи Урядування з Soft Skills, співзасновниці тренінгової агенції «PRO Trainings agency», консультаційного коуча, менеджера з розвитку освітніх програм для персоналу в компанії HR You, спікера на платформі бібліотек.

Під час вебінару тренерка зауважила на негативних звичках та їхньому впливові на наше життя, як то інтернетна залежність, одночасне використання гаджетів із нашою діяльністю та прийманням їжі тощо. Дуже важливо, щоб ми починали і логічно завершували свої справи без впливу на нас сторонніх інформаційних потоків.

Порушувалося також питання прокрастинації, тобто відкладання задуманого на потім. Адже часто наступає той момент, коли ми відмовляємось від запланованого. Потрібно правильно організовувати також і домашні справи, не перевантажувати себе ними. Тренерка наголосила на необхідності дозовано підходити до інформаційного навантаження.

Важливим є процес постійного навчання та роботи над собою. Добрим моментом для нас є знайомство з цікавими людьми, вміння розпоряджалися власним часом, і найголовніше – завжди бути в позитивному стані.

Запис етеру

https://www.facebook.com/zbs.solomyanska/videos/659010788103778

 

Як видавництво «НАШ ФОРМАТ» пережило 2020, відкрило дитячу редакцію і досі має святковий настрій? 

Традиційно другого четверга місяця, 10 грудня відбулася онлайн-зустріч із представниками видавництва «Наш формат». А оскільки у передноворіччя всім хочеться див, то й нам закортіло якнайбільше дізнатися про нововведення — дитячу редакцію «Нашого формату» та її перші результати. Тож гостями етеру були: керівник Дитячої редакції видавництва «Наш Формат», знаний письменник Іван Андрусяк та виконавча директорка видавництва Анастасія Нікітіна.

У форматі живого діалогу спілкувалися із нашими гостями про особливості роботи видавництва 2020 року, про спонуки і обставини відкриття дитячої редакції, про редакційну політику видавництва та його стратегію роботи із цільовою аудиторією, про умови видання книжок (від шедеврів майстрів слова до творів молодих та маловідомих авторів), про літературні конкурси як спосіб письменника достукатися до видавця, про жанрове розмаїття книжок «Нашого формату», про стиль їх оформлення та про кількість штатних і позаштатних працівників, які то все втілюють у життя.

Не оминули й теми дитячого читання. Говорили про те як мотивувати дітей до читання, а також про Нову українську школу, про високий запит на  яскравих українських авторів, які пишуть для дітей цікаво й сучасно на теми автентики, ідентичності, народних традиції, фолькльору, історії  та владні змалечку формувати у дітей відчуття належності до власної історії, власної країни.

Говорили також про книжки як орієнтири, що допомагають за будь-якого віку вмикати критичне мислення, діставати мотивацію та зміцнювати віру в себе. Ну й, звісно, — насолоджувалися знайомством із яскравими книжковими новинками!

Щиро дякуємо «Нашому формату» за те, що ним знайдено час для цікавої зустрічі, а також за техпідтримку нашого мультивключення, дещо несподіваного для нас формату.

Запис етеру тут:

https://www.facebook.com/zbs.solomyanska/videos/952981771898052

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *