Тиждень 1 – 7 березня

Весна підкралася непомітно. Початок весни ознаменували День котів, День боротьби за права жінок та підготовка до Масниці. Над заходами до цих дат і клопоталися бібліотекарі Солом’янки, а згодом — звітували про проведену роботу на власних інтернет-ресурсах. На сторінці Публічні бібліотеки Солом’янки у facebook, як завжди, відбувалися цікаві онлайни — цього разу від жінок, для жінок і про жінок. З них і почнемо.

 

Типи людей та особливості спілкування з ними

1 березня у рамках проєкту з особистісного розвитку «ReСтарт» відбувся вебінар тренерки з м’яких навичок, коуча, методологині освітніх програм, експертки з лідерства, співзасновниці Тренінгової агенції «PRO Trainings» Вікторії Дівоньки «Типи людей та особливості спілкування з ними».

У сучасному суспільстві спілкування має важливе значення. Саме завдяки вмінню взаємодіяти з іншими людьми людина отримує можливість взаємодіяти навчатись, отримувати необхідний досвід, реалізувати себе у суспільстві. Тому, стає зрозуміло, що комунікативні навички є досить важливими у житті особистості. У процесі комунікації люди проявляють по-різному. Тренерка звернула увагу слухачів на те, що є різні види спілкування: гуманістичний, авторитарний, демократичний, ліберальний та інші. У психології спілкування виділяються основні типи комунікабельності людей, які розрізняються залежно від переваги таких мовленнєвих характеристик: домінантний, мобільний; ригідний; інтровертний. Кожний тип спілкування чимось цікавий, але незнання особливостей будь-якого з них може привести до негативних наслідків. Докладніше про типи людей та особливості спілкування з ними дивіться у відео.

Запис етеру: https://fb.watch/47yAEkCDvA/

 

Пам’ять заради життя: Биківнянський мартиролог: імена, викреслені з афіш

2 березня відбулася онлайн-лекція “Пам’ять заради життя: Биківнянський мартиролог: імена, викреслені з афіш”, яку провела начальниця науково-дослідного відділу Національного історико-меморіального заповідника «Биківнянські могили» Олена Полідович.

У 1937–1938 роках вістря «червоного терору» було спрямоване в українську еліту УСРР–УРСР. Тоді зникла ціла епоха української «театральної революції». Лекторка розповіла про радянське реформування театру як одного з основних ідеологічних важелів впливу на свідомість населення, про долі акторів… Інформація дуже цікава, унікальна, дбайливо зібрана і збережена в історико-меморіальному заповіднику «Биківнянські могили». Слухаючи лектора, фізично відчуваєш біль і безвихідь, в який було занурено Україну та її еліту зокрема. Докладніше про репресованих театральних діячів України дивіться у відео.

Запис етеру: https://fb.watch/47yVjo-Hkq/

 

Вступ до кібергігієни. Відкритий урок

3 березня відбулася онлайн-зустріч із викладачами та курсантами Інституту спеціального зв’язку та захисту інформації НТУУ “КПІ” імені Ігоря Сікорського. До дня кібербезпеки Інститутом спеціального зв’язку та захисту інформації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” ініційовано проведення в закладах освіти України відкритих уроків на тему “Вступ до кібергігієни”. Метою даної соціальної ініціативи є покращення розуміння питань кібергігієни, підвищення обізнаності про кіберзагрози та шляхи їх запобігання, про що і йшлося на зустрічі.

Актуальність таких заходів полягає в тому, що сучасним учням старших класів притаманна висока самостійність і незалежність вибору інформаційних джерел в мережі Internet, одночасно з властивою підліткам цього віку емоційністю, вразливістю та схильністю до ідеалізації. Суміщення таких факторів робить підлітків надзвичайно вразливими до негативних інформаційних впливів, шахрайства та цькування.

Запис етеру: https://fb.watch/47yRCNUi4A/

 

Софія Русова: “Жити для себе нудно і нецікаво”

3 березня до 165-річчя від дня народження Софії Русової відбулася онлайн-зустріч із журналісткою, письменницею, головою Жіночого центру “Спадщина”, дослідницею життя і діяльності Софії Русової, лавреаткою премії імені Софії Русової, співавторкою книжки “На Хресній дорозі. Історія родини Ліндфорсів-Русових у листуванні”- Галиною Дацюк.

Про Софію Русову можна говорити довго і багато, настільки багатогранною і видатною є ця жінка. Русова – шведка за походженням – стала берегинею української національної освіти. Проживши довге, тяжке, але щасливе життя, проповідуючи до останніх днів гуманізм, просвітництво, національну ідею шкільного життя, вона була впевнена, що гармонійна людина може бути вихована тільки в умовах, коли педагогічні прийоми будуть індивідуальними, пристосованими до природних талантів окремої дитини. Будучи людиною високого духу і громадянської свідомості, Софія Русова такими виростила і своїх дітей. Серед її дітей та онуків – художники, меценати, педагоги, життя яких підтверджує правильність і силу педагогічних ідей видатного педагога. Докладніше про життя, діяльність та вшанування пам’яті Софії Русової дивіться у відео.

Запис етеру: https://fb.watch/47y_b47oty/

 

Як зміцнити своє психічне здоров’я

4 березня відбувся вебінар фахівців зі здорового способу життя Отто Стойки – лікаря-методиста Київського міського центру громадського здоров’я та Ірини Цісар – психолога Київського міського центру соціальних служб «Як зміцнити своє психічне здоров’я».

Психічне здоров’я – це рівень психологічного добробуту, який визначається не тільки відсутністю психічних захворювань, а й низкою соціально-економічних, біологічних і чинників, що стосуються навколишнього середовища. Психічне здоров’я – це одне з ключових складників здоров’я взагалі. Одним із сучасних факторів негативного впливу на психічне здоров’я людини є постокоронавірусний синдром. Як позбутися його впливу на організм людини, розповіли Отто Стойка та Ірина Цісар. Фахівці звернули увагу на важливість таких речей в збереженні психічного здоров’я: Повноцінний сон Психологічний комфорт, питний режим, режим праці та відпочинку. Цікавим завершенням вебінару став тест на визначення індексу психічного здоров’я.

Запис етеру: https://fb.watch/47z2oI5aNz/

 

Київ-Флоренція: побратимство міст

4 березня відбулася онлайн-зустріч “Київ-Флоренція: побратимство міст” із Мариною Шавровою, мешканкою міста Флоренція, модераторкою групи “Українська молодь у Флоренції і Тоскані”, викладачкою, громадською діячкою. Завдяки цікавій, щедро ілюстрованій розповіді слухачі занурилися у цікавий і неповторний світ ранньої середньовічної історії Італії – часу заснування відомого міста Флоренції – колиски філософського вчення “гуманізм”. Цікавими і пізнавальними були розповіді про історичні паралелі та події, що поєднують два величних міста-побратима Київ і Флоренцію. Марина Шаврова стисло та інформативно розповіла про історію руху міст-побратимів, що виник у ХХ ст. після Другої світової війни. Лекторка також розповіла про сучасні економічні, культурні, духовні зв’язки Києва і Флоренції. Насамкінець, відповідаючи на запитання глядачів, пані Марина дала поради тим, хто бажає відвідати Італію, насолодитися її красою і поринути в її колорит та історію.

Запис етеру: https://fb.watch/47A0ihz33c/

 

Жінка. Весна. Кохання

4 березня на стрінці Бібліотека Імені Реріха у facebook відбулася музично-літературна зустріч “Жінка. Весна. Кохання” із авторкою-виконавицею, поетесою, ведучою новин Українського радіо, бренд-голосом Українського радіо “Культура” Іриною Антонович. У виконанні пані Ірини під акомпанемент гітари прозвучали як власні її пісні та вірші, так і покладені на музику вірші відомих українських поетів: Лесі Українки, Мар’яни Савки, Василя Симоненка, Максима Рильського, Миколи Вінграновського, Ліни Костенко, Олександра Олеся, Світлани Короненко, Лідії Новікової, Юрія Іздрика. У програмі взяв участь київський музикант Віктор Кабєєв (кларнет).

Запис етеру: https://fb.watch/47A2v75m_q/

 

Із масових заходів, що відбулися оффлайн, варто відзначити такі:

 

Казкотерапія від Інни курило

Казкотерапевт Інна Курило на пропозицію бібліотеки провести 2 березня бесіду з казкотерапії для вчителів молодших класів СШ № 64 відповіла згодою. Письменниця є сертифікованим консультантом – казкотерапевтом, жіночим тренером з розкриття жіночності, експертом з сімейних відносин, створення гармонії в сім’ї, веде курс «Усвідомлення жіночності», є автором серії казок про котика Кексика для малечі.Наше життя починається з дитинства, з казок. Письменниця вважає казку дієвим методом виховання дітей і спілкування дітей і дорослих. Вони вчать дітей знайти своє місце в житті, досягненню своєї мети, захищати себе і свої інтереси, доброму і правильному спілкуванню з оточуючими. Казка може замінити психолога на початку якоїсь проблеми: порадити, підказати вихід, подолати якісь страхи, надати думкам і діям дитині потрібне направлення. Бібліотеки радіють, що можуть бути посередниками між освітніми закладами та фахівцями у важливих царинах знань.

 

“Весна і жінка між собою схожі”

4 березня у Бібліотеці імені Олександра Донченка для учнів 5-го класу ліцею “КПІ” пройшла поетична година “Весна і жінка між собою схожі”. Бібліотекар розповіла дітям різні версії виникнення цього свята та цікаві факти про 8 березня. Вона представила збірки поезій жінок-поетес, вірші з яких учні із задоволенням декламували: “Триста поезій” Ліни Костенко, “Пошепки і вголос” Юлії Бережко-Камінської, “Весна–поетеса” Антоніни Спірідончевої, “Поезії” Наталки Поклад.

http://lib-don.blogspot.com/2021/03/blog-post_4.html

А ще упродовж першого березневого тижня в Публічних бібліотеках Солом’янки відбулося багато весняних заходів:

1 березня

У блозі ЦРБ ім. Ф. Достоєвського «Київ і Солом’янка: історію пишемо самі» інформування «Імена, з якими ми живемо. Вулиця Сигізмунда Леваневського»:

https://solomyanka-kray.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

Центральна бібліотека Солом’янки у facebook – ДРУЗІ! Запрошуємо на наш гурток з в’язання гачком «КЛУБОК-КОЛОБОК»!:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257/2011713082304625/

Публічні бібліотеки Солом’янки у facebook –  ментальні мапи «Неурядові організації: турбота про майбутнє людства»:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/pcb.2010913305717936/2010909555718311/

Бібліотека ім. М. Реріха у facebook – інформування до Міжнародного жіночого дня 8-го березня «Жінки такі різні і такі схожі – усі без винятків – прекрасні, як квіти! Адже негарних квітів не буває?!.»

https://youtu.be/ihumF5sVGbI

Бібліотека ім. М. Бажана:

 • у блозі інформування «1 березня – перший день весни!»

http://biblioteka-art.blogspot.com/2021/02/1.html

 • у facebook – майстер-клас з виготовлення пташки із соломи. Предки вважали, що птахи на своїх крилах приносять весну

https://www.facebook.com/100005447344503/videos/1494606734064224

Бібліотека ім. О. Гончара:

 • у блозі – відеозаняття гуртка малювання «Малювання капусти»

http://idiya1.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

 • у facebook – цікава вікторина для тих, хто любить котиків

https://www.facebook.com/100032934068422/videos/423515125422953

Бібліотека ім. О. Довженка – інформування про те, що 1 березня в усьому світі щороку відзначається як День «Нуль дискримінації», спрямований на боротьбу з будь-якими проявами дискримінації:

https://dovlib.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

Бібліотека №11  – інформування «Імунітет – запорука Вашого здоров’я»:

https://publ-library11.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

Бібліотека «Солом’янська»:

 • у блозі майстер-клас з нагоди першого Дня весни «Листівка для найрідніших»

http://biblioformat.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

 • у facebook – інформування «Cьогодні День котів і бібліотека вітає всіх шанувальників цього милого кошачого племені»

https://www.facebook.com/BibliotekaSolomianska/videos/3695005267235470

 • у facebook – інформування: книга Ксенії Фукс «12 сезонів жінки»

https://www.facebook.com/BibliotekaSolomianska/videos/3694618017274195

Бібліотека ім. Є. Гуцала у facebook:

 • майстер-клас з виготовлення витинанок-котиків:

https://www.facebook.com/e.gutsalo.lib/videos/334847117964338

 • майстер-клас із виготовлення підставки-органайзера у вигляді котика. Шаблон можна знайти у блозі БібліоАльтанка:

https://www.facebook.com/e.gutsalo.lib/videos/2895096677401401

Бібліотека ім. І. Багряного:

 • інтерактивна карта «Подорожуємо містами – разом з котами»

http://biblioteka-bagrianogo.edukit.kiev.ua/novini_biblioteki/id/997

 • пізнавальна гра №2 «Знай та впізнавай наших!»

http://biblioteka-bagrianogo.edukit.kiev.ua/novini_biblioteki/id/998

 • віртуальна світова мандрівка «Прийшла весна–коти співають!»

https://www.facebook.com/bagrianylib/photos/a.1840394329534369/2885955504978241/

Бібліотека «Преображенська» – арт-виставка – позитив «Котовасія»:

http://child-lib.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

Бібліотека №15 у facebook:

 • література від Українського Інституту Книги. Серія книг від Кріс Колфер «Країна історій»:

https://babylib.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

 • інформування до Всесвітнього дня кота «День щасливий у кота»

https://babylib.blogspot.com/2021/03/blog-post_1.html

 

2 березня

У блозі ЦБС «Солом’янка бібліотечна» – інформування «Бібліотеки Солом’янки: результати діяльності в лютому»:

http://olga-solom.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

У блозі ЦРБ ім. Ф. Достоєвського «Солом’янка ПДГ» – інформування «Національна Волонтерська Платформа»:

http://pdg-solom.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

Центральна бібліотека Солом’янки у facebook – біобібліографічний нарис «На псевдо «Дарка». Теодозія Підгайна-Гуляк» із циклу «Я долю обрала сама. Жінки-борці за волю України»:

https://drive.google.com/…/1NkwYtpuzHgEq3…/view…

У блозі Бібліотеки ім. М. Реріха книжкова виставка новинок «Що цікавого почитати?»:

http://rerixlib.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

Бібліотека ім. О. Новікова-Прибоялітературно-просвітницький проєкт «Літературна футболка»:

http://novgorodska.blogspot.com/2021/03/blog-post_2.html

У блозі Бібліотеки ім. М. Лермонтова творча лабораторія «Назустріч одне одному» з виготовлення ексклюзивних та надзвичайних виробів власноруч:

https://library-lermontova.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

Бібліотека ім. О. Гончара – відеозаняття гуртка малювання «Малюємо кукурудзу разом»:

http://idiya1.blogspot.com/2021/03/blog-post_2.html

Бібліотека №13:

 • у Всесвітній день письменника подарунки з автографом від письменниці Інни Ковальчук

https://public-library-13.blogspot.com/2021/03/blog-post_2.html

 • автограф для бібліотеки

https://public-library-13.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

Бібліотека «Солом’янська»:

 • у блозі створила фантастично-пригодницьку подорож книгою «Сапієнси» разом із автором Володимиром Аренєвим:

http://biblioformat.blogspot.com/2021/03/blog-post_2.html

 • у facebook – інформування про наступну книгу англійської письменниці Джоджо Мойєс «Подаруй мені зірку»:

https://www.facebook.com/BibliotekaSolomianska/videos/3696750730394257

Бібліотека ім. І. Світличного – інформування «Видатні українці-ювіляри березня»:

http://kievchaplib.blogspot.com/2021/03/blogpost.html

Бібліотека ім. В. Нестайка у facebook провела онлайн майстер-клас «Казкове малювання»:

https://www.facebook.com/BibliotekaVNestaika/videos/469478991075163

Бібліотека №15 у facebook:

 • інформування «Маленьким читачам – цікаві книжечки»:

https://www.facebook.com/library15fchildren/videos/4086292518057241

 • «Огляд книги» запрошуємо чомучок до бібліотеки…

https://www.facebook.com/library15fchildren/videos/251200233339570

 • інформування про книгу Софі Андерсон «Хатина на курячих лапах»

https://www.facebook.com/library15fchildren/photos/a.2163126643911540/3532433463647511/

 

3 березня

Центральна бібліотека Солом’янки у facebook – інформування про Всесвітній день миру для письменника, який відзначається за рішенням 48-го конгресу Міжнародного ПЕН-клубу:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257/2013131265496140/.

Бібліотека ім. М. Реріха у facebook – відеоінформування до Міжнародного дня письменника! «Книга з автографом»:

https://youtu.be/g2pDHD8-Uzg

У блозі Бібліотеки ім. О. Новікова-Прибоя:

 • інформування «ПЕН-клуб: захист принципів свободи інформації»:

http://novgorodska.blogspot.com/2021/03/blog-post_3.html

Бібліотека ім. М. Лермонтова презентувала відеоролик «Дивосвіти Наталени Королевої»:

https://library-lermontova.blogspot.com/2021/03/blog-post_3.html

Бібліотека ім. О. Довженка – відеоінформування «Наша Масляна – млинцем красна»:

https://dovlib.blogspot.com/2021/03/blog-post_3.html

Бібліотека №11:

 • Інформування у блозі «Літературна мандрівка»

https://publ-library11.blogspot.com/2021/03/blog-post_3.html

 • «Жінки, які змінили хід історії»

https://publ-library11.blogspot.com/2021/03/blog-post_32.html

 • у facebook – вітання із Всесвітнім днем письменника!

https://www.facebook.com/biblioteka.kyiv11/photos/a.1837266969616834/4088772527799589/

Бібліотека №13 у facebook:

 • інформує про те, що Український інститут книги до Всесвітнього дня письменника дарує посібник «Живі Письменники. Батькам»

https://www.facebook.com/UkrainianBookInstitute/photos/a.298690837190177/1419547328437850/

 • у блозі до свята Масляної підготувала книжково-ілюстраційну композицію «Масляна: традиції та звичаї»

https://public-library-13.blogspot.com/2021/03/blog-post_3.html

 • у facebook Звіт про онлайн-зустрічі – 2020

 

Бібліотека «Солом’янська» до Всесвітнього дня письменника провела вікторину «Таємниці письменницьких шухляд»:

http://biblioformat.blogspot.com/2021/03/blog-post_3.html

Бібліотека ім. Є. Гуцала у facebook організувала до свята 8-го березня книжково-ілюстративну виставку «Жінка. Мати. Берегиня»:

https://www.facebook.com/e.gutsalo.lib/photos/pcb.3662335330481772/3662333130481992/

Бібліотека ім. І. Багряного:

 • у блозі  пізнавальна вікторина «Жінки, які удосконалили світ»

http://biblioteka-bagrianogo.edukit.kiev.ua/novini_biblioteki/id/999

 • у facebook – презентація ТОП книжкових вподобайок бібліотеки ім. Івана Багряного

https://www.facebook.com/bagrianylib/videos/2887458971494561

Бібліотека ім. В. Нестайка:

 • інформування: Святкуємо свято творців книг! «Книга, яка вчить дружити!»:

http://lib-kudr.blogspot.com/2021/03/blog-post.html#comment-form

 • «Читай-знайомство: письменницькі таємниці Андрія Кокотюхи»

http://lib-kudr.blogspot.com/2021/03/blog-post_3.html#comment-form

Бібліотека «Преображенська» – кросворд «Улюблені письменники»:

http://child-lib.blogspot.com/2021/03/blog-post_3.html

Бібліотека ім. О. Донченка – інформування до Всесвітнього дня письменника «Ода письменникам»:

http://lib-don.blogspot.com/2021/03/blog-post.html

Бібліотека №15 у facebook:

 • література від Українського Інституту Книги «Атлас спорту для дітей»

https://babylib.blogspot.com/2021/03/blog-post_3.html

 • відеовікторина для дітей про видатного Тараса Григоровича Шевченка!…

https://www.facebook.com/library15fchildren/videos/923443895061085

 

4 березня

Центральна бібліотека Солом’янки у facebook – інформування про те, що 4 березня 1949 народився легендарний український композитор і поет Володимир Івасюк:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257/2013886165420650/

Бібліотека ім. О. Гончара створила книжкову виставку «Масниця: українські традиції»:

http://idiya1.blogspot.com/2021/03/blog-post_4.html

   

Бібліотека №13:

 • інформування у блозі  клуб пісні «Надія» підготував музичний відеоводограй «Жінок прекрасних імена»:

http://public-library-13.blogspot.com/2021/03/blog-post_4.html  

https://www.facebook.com/100023319883991/videos/876744403112881

 • відео майстер-клас «Подарунок на жіноче свято»

https://public-library-13.blogspot.com/2021/03/blog-post_90.html

 • виставка «Всі жінки прекрасні, як весна!»

https://public-library-13.blogspot.com/2021/03/blog-post_25.html

Бібліотека ім. Є. Гуцала:

 • у блозі – майстер-клас паперової пластики «Весняний букет для мами»

http://libraryvershigory.blogspot.com/2021/03/blog-post_4.html

 • у facebook – до Міжнародного жіночого дня 8-го березня пропозиція зробити цікаву об’ємну вітальну листівку

https://www.facebook.com/e.gutsalo.lib/videos/443564813528896

Бібліотека «Преображенська» створила книжкову виставку «Ти – жінка, королева, Берегиня, мінлива, невпізнана, дорога»:

http://child-lib.blogspot.com/2021/03/blog-post_4.html

Бібліотека ім. О. Донченка: майстер-клас «Святковий букет для мами»

https://www.facebook.com/DonchenkaLib/videos/446042123117502

Бібліотека №15 у facebook:

 • Український інститут книги запропонував зворушливу історію для дошкільнят про добру онучку та бабусю із хворобою Альцгеймера

https://www.facebook.com/library15fchildren/videos/479295153450454

 • інформування про добрі та зворушливі «Історії порятунку», які навчають ставитись до тварин із співчуттям, повагою та любов’ю

https://www.facebook.com/library15fchildren/videos/3701312066653674

 • вітаємо Тетяну Бугайову, переможницю конкурсу читання віршів та прози Лесі Українки

https://www.facebook.com/library15fchildren/videos/244736247314398

 

5 березня

У блозі ЦРБ ім. Ф. Достоєвського «Соломянка ПДГ»:

http://pdg-solom.blogspot.com/2021/03/3-2021.html

 • «Конституційний процес в Україні №2, 2021»

http://pdg-solom.blogspot.com/2021/03/2-2021.html

 • «Шляхи розвитку української науки: суспільний дискурс №2, 2021»

http://pdg-solom.blogspot.com/2021/03/2-2021_5.html

Бібліотека ім. О. Гончара:

 • майстерклас до Міжнародного жіночого дня 8-го березня «Вітальні листівки»

http://idiya1.blogspot.com/2021/03/blog-post_5.html

 • книжкова виставка «Жінка – символ добра та любові на землі»

http://idiya1.blogspot.com/2021/03/blog-post_27.html

Бібліотека ім. О. Довженка – віртуальна арт-виставка «Українська красуня»:

https://dovlib.blogspot.com/2021/03/blog-post_5.html

Бібліотека №13:

 • інформування «Дзвінка Масляна у клубі пісні Надія»:

http://public-library-13.blogspot.com/2021/03/13.html

 • виставка-портрет «Слава Шевченка – слава України»

http://public-library-13.blogspot.com/2021/03/blog-post_5.html

http://publiclibrary-13.blogspot.com/2021/03/blogpost_51.html

У блозі бібліотеки ім. І. Світличного:

 • аудіоказка письменниці Наталі Забіли «Ведмедикова хатка»

http://kievchaplib.blogspot.com/2021/03/blog-post_5.html

 • вітринна виставка-ілюстрація «Ой спасибі, Колодію, що зібрав до купи»

http://kievchaplib.blogspot.com/2021/03/blog-post_86.html

Бібліотека ім. Є. Гуцала:

 • у блозі створила книжкову виставку-інсталяцію «Вічне і живе Шевченкове слово»:

http://libraryvershigory.blogspot.com/2021/03/blog-post_5.html

 • у facebook поетичне онлайн-читання віршів Тараса Шевченка

https://www.facebook.com/e.gutsalo.lib/videos/551280789092781

Бібліотека ім. В. Нестайка у facebook провела майстер-клас «Чарівні тюльпани»:                     

https://www.facebook.com/BibliotekaVNestaika/videos/794256847965703

Бібліотека «Преображенська» – новинки від Українського інституту книги «Серія для фанатів монстрів…»:

http://child-lib.blogspot.com/2021/03/blog-post_5.html

Бібліотека №15 у facebook – подарунок від письменника Андрія Кокотюхи – книга для маленьких читачів «Жабеня, ставок і море»:
https://www.facebook.com/library15fchildren/videos/268399074844036

Бібліотека ім. М. Лермонтова – майстер-клас «Симфонія квітів для мами»:

https://library-lermontova.blogspot.com/2021/03/blog-post_5.html

 

6 березня

Центральна бібліотека Солом’янки у facebook:

 • відеобайка Леоніда Глібова «Вовк та ягня» у виконанні Віри Волинчук, художнє оформлення та декорації від нашої майстрині Оксани Молчанової, в’язані гачком!

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/videos/466771668013368

 • продовження онлайн-уроків з в’язання – напередодні свята весни, пропонуємо зв’язати нарцис

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/videos/881336322473308

Бібліотека №11 у facebook – відеоінформування про книжкові новинки в бібліотеці:

https://www.facebook.com/biblioteka.kyiv11/videos/4095538497122992

Бібліотека №13 у facebook:

 • розмістила віртуальну виставку портретів українських жінок, намальованих відомими художниками

https://www.facebook.com/solorgovua/videos/277504220414543

Бібліотека ім. Є. Гуцала запропонувала щодо відзначення Шевченківських днів розв’язати кросворд та згадати деталі із життя Кобзаря:

http://libraryvershigory.blogspot.com/2021/03/blog-post_6.html

Бібліотека ім. М. Лермонтова відеоподорож «Знайома & Незнайома Франція»:

https://library-lermontova.blogspot.com/2021/03/blog-post_6.html

 

7 березня

Центральна бібліотека Солом’янки у facebook – інформування:

 • «Весна в рядках українських поетів»

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/pcb.2017545678388032/2017544125054854/

 • хлопчики та дівчатка, а також творці програм для дітей за ініціативою UNICEF щорічно в першу неділю березня відзначають Міжнародний день дитячого телебачення і радіомовлення

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/videos/136647145013617

Бібліотека ім. О. Довженка у facebook – майстер-класне привітання зі святом весни «Книжка з печива, згущеного молока, шоколадної пасти?»:

https://www.facebook.com/DovzhenkoLibrary/videos/207562644455052

Бібліотека №11:

 • у блозі інформування «Прекрасне свято всіх жінок»:

https://publ-library11.blogspot.com/2021/03/blog-post_7.html

 • на youtube каналі – майстер – клас «Виготовлення брошок з фетру»:

https://www.youtube.com/watch?v=SvIS9Kjb_lI

Бібліотека №15 у facebook – «Жінки з легенд і міфів». Ця книга познайомить вас з дуже різними богинями…:

https://www.facebook.com/library15fchildren/videos/792454514956908

Бібліотека ім. О. Новікова-Прибоя у facebook:

 • інформування «За шапкою, вусами й кожухом люди не бачать інтелігента, художника, який почав формування образу української нації, але він аж ніяк не вбачав її в кожусі» Зоряна Рибчинська.

https://www.facebook.com/novikov.pryboi/videos/355424685611911

 • до Жіночого Дня пропонуємо Вам пізнавальний кросворд «Жінка в житті видатних митців»

http://novgorodska.blogspot.com/p/blog-page_45.html

Бібліотека ім. М. Бажана:

 • мистецький клуб «АrtFest» знайомить! 4 березня 1949 року народився видатний український композитор, поет, творець української поп-музики Володимир Івасюк

http://bibliotekaart.blogspot.com/2021/03/blogpost.html

 • «8 березня — Міжнародний жіночий день»

http://biblioteka-art.blogspot.com/2021/03/8.html

Бібліотека ім. М. Лермонтова відеопрезентація до жіночого свята 8-го березня «Милим. Коханим. Єдиним»:

https://library-lermontova.blogspot.com/2021/03/blog-post_7.html

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *