Тиждень 14-20 червня

Минулий тиждень 14-20 червня порадував нас усіх теплою сонячною погодою, Днем батька та Святою Трійцею, а Публічні бібліотеки Солом’янки цікавими та змістовними заходами, отже пропонуємо познайомитись. На сторінці Публічні бібліотеки Солом’янки у facebook відбулися онлайн-зустрічі, які відбувалися зі значно меншою, літньою інтенсивністю

  


Як обрати СВОЮ професію?

14 червня відбувся вебінар Тетяни Швацької, тренерки, методологині, профорієнтаторки Школи кар’єрного менеджменту, кар’єрного консультанта, співзасновниці онлайн-простору “Вибір майбутнього “ПрофНавігатор”. Пані Тетяна працює зі школярами, підлітками, допомагаючи їм пізнавати себе та знайти свій кар’єрний шлях. На вебінарі вона надала практичні інструменти первинної профорієнтації, щоб кожна дитина змогла зробити перші кроки у напрямку пошуку майбутньої професії.

Проведення профорієнтаційної роботи з молоддю відповідно до потреб особистості, виробництва та ринку праці є одним з важливих напрямків роботи бібліотек. З цією метою наша бібліотека розгорнула діяльність, спрямовану на здійснення заходів з реалізації профорієнтаційної роботи серед молоді.

Запис етеру: https://fb.watch/6hABHGhQWs/


Живе слово і поезія, як ліки…

15 червня відбувся вечір поезії, слова і жіночої відвертості. Вечір відродження Жіночої Душі. Провела його жіноча трансформаційна тренерка, письменниця Олеся Лужецька.

“Слово – це ліки, що повертають тебе у дім твоєї Душі. Слово – це музика, якою звучить твоє серце. Слово сказане пошепки, найголосніше. Серце, що зцілилося словом, відчуває себе живим”, – так стверджує наша гостя Олеся Лужецька, хранителька фантазійних та реальних історій, двічі щаслива мама і дружина, жіноча трансформаційна тренерка, письменниця. Її гасло: “Створюю світ Душею. Відчуваю словом. Обіймаю серцем”

Запис етеру: https://fb.watch/6hAINEmVfJ/


 

Не вбивай себе: життя варте того, щоб його прожити!

 17 червня до Міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним обігом в рамках серії вебінарів зі здорового способу життя відбулося інформування «Не вбивай себе: життя варте того, щоб його прожити!» від Отто Стойки, лікаря-методиста відділу поведінкових факторів ризику Центру громадського здоров’я МОЗ України, канд. мед. наук та Ірини Цісар, психологині Київського міського центру соціальних служб. Нагадаємо, щорічно 26 червня відзначається Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками й їхнім незаконним обігом. Його встановила Генеральна Асамблея ООН 7 грудня 1987 року на знак вираження своєї рішучості підсилювати діяльність по створенню міжнародного співтовариства, вільного від зловживання наркотиками. Наркоманія залишається важливою соціальною і медичною проблемою, оскільки наслідки цього явища мають згубний вплив на все суспільство. Основна мета профілактики наркоманії є формування у населення і, особливо, у молоді активної життєвої позиції неприйняття вживання наркотиків.

Запис етеру: https://fb.watch/6hBTcNHimp/


 

Дитячі ревнощі. Чому виникають, як допомогти дитині і батькам це залагодити

17 червня бібліотека ім. В. Нестайка на своїй сторінці у facebook провела онлайн-зустріч із психологом Наталею Лисицею. Тема зустрічі: «Дитячі ревнощі. Чому виникають, як допомогти дитині і батькам це залагодити»:

Запис етеру:  https://fb.watch/6hFHC-_RAt/ 

 

Також пропонуємо долучитися до огляду решти цікавих бібліотечних активностей тижня

 


14 червня

У блозі ЦБС «Солом’янка бібліотечна» – інформування: Центральна бібліотека Солом’янки на Освіти 14,а провела для дітей з 6 червня 6−ти денну літню школу «Грошики». Мета – розвиваючі заняття з фінансової грамотності:

http://olgasolom.blogspot.com/2021/06/blogpost_14.html 

У блозі ЦБС «ПРОчитання & бібліотеку» – віртуальна виставка «Дитинство для того, щоб розвиватися і навчатися»:

http://library1-info.blogspot.com/2021/06/blog-post_42.html


На сторінці «Бібліограф Достоєвського» у facebook:

Сьогодні в пресі:

«Деловая столица»:

 • «Середина червня: на високогір’ї Карпат знову випав сніг»:

https://www.dsnews.ua/ukr/society/seredina-iyunya-na-vysokogore-karpat-…

 • «Євро-2020: матч Англія – Ховартія завершився перемогою господарів (відео)»:

https://www.dsnews.ua/ukr/society/yevro-2020-match-angliya-hovartiya-

«День»:

 • «НАТО нарощуватиме військовий потенціал “задля протидії РФ”: НАТО буде продовжувати нарощувати свій військовий потенціал і використовувати “широку комбінацію різних інструментів” для протидії “російської агресії”»:
 • https://day.kyiv.ua/uk/news/140621-nato-naroshchuvatyme-viyskovyy-potencial…
 • «Білоруський маестро підкорює Південну Пальміру»:

https://day.kyiv.ua/uk/article/media/biloruskyy-maestro-pidkoryuye-pivdennu-palmiru…

«Україна молода»:

 • «Швейцарці відхилили екоініціативи та «знехтували» кліматом: швейцарці на референдумі не підтримали ініціативи, спрямовані на утвердження виробництва біопродуктів, а також закон про захист клімату»:

https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/158016/?fbclid…

 • «ЄВРО-2020: Греція поскаржилась в УЕФА на форму північної Македонії»:

https://umoloda.kyiv.ua/number/0/118/158001/?fbclid…

«КП в Украине»:

 • «Алена Кашатинская. Наталья Могилевская – о Григорие Чапкисе: он доказал, что мужчина и в 90 лет может иметь лоск и быть звездой»:

https://kp.ua/culture/698258-zvezdy-skorbiat-o-hryhoryy-chapkyse-vy-byly…

 • «На Кировоградщине из выпавшего града образовались настоящие сугробы»:

https://kp.ua/life/698254-na-kyrovohradschyne-yz-vypavsheho-hrada…

 • «Урядовий кур’єр» – «Україна й Італія збільшують товарообіг: ми готові запропонувати переваги поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі між Україною та ЄС зокрема у промисловій кооперації та реалізації спільних виробничих проєктів»:

https://ukurier.gov.ua/media/newspaper_free/pdf/2021-06-11/112_6980…

 «Голос України»:

 • «Владислав Леошко. Маріуполь живе мирним життям… Передував цьому розгром сепаратистів: 13 червня 2014 року спецпризначенці полку «Азов» та інших військових частин визволили від російських окупантів Маріуполь»:

http://www.golos.com.ua/article/347265?fbclid…

http://www.golos.com.ua/news/137663?fbclid


Центральна бібліотека Солом’янки у facebook:

 • інформування: Міжнародний день блогера – свято, що відзначається щорічно 14 червня:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257/…

 • 10 червня о 16:00 у Центральній бібліотеці ім. Ф. Достоєвського відбулася перша зустріч проєкту «Співаймо разом» у рамках культурно-мистецької грайливо-просвітницької програми «Живослов»:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257/

У бібліотеці ім. М. Реріха – презентація авторської виставки художниці Ніни Ткачук (м. Боярка) «Світ і Цвіт Жінки»:

http://rerixlib.blogspot.com/2021/06/blog-post_14.html

У блозі БСЧ ім. М. Лермонтова – інформування «Митці України: Івану Миколайчуку-80». Народився Іван Миколайчук 15 червня 1941 році в гуцульському селі Чорториї (Чернівецька область):

https://library-lermontova.blogspot.com/2021/06/80.html

Бібліотека ім. О. Гончара у парку «Відрадний» підготувала святкову програму до Дня Батька «В хаті тато значить, свято»:

http://idiya1.blogspot.com/2021/06/blogpost_14.html

Бібліотека ім. О. Довженка – інформування: Публічні бібліотеки Солом’янки у парку «Відрадний» взяли участь у справжньому святі взаємодії з мешканцями району, із користю та задоволенням провели час і, маємо надію, подарували чудові емоції відвідувачам парку провівши майстер-класи та інші цікаві і корисні заходи:

https://dovlib.blogspot.com/2021/06/open-air.html

Бібліотека №11 в instagram – інформування: 4 червня минає 130 років від дня народження полковника армії УНР (Січових Стрільців) Євгена Коновальця, який створив Організацію українських націоналістів (ОУН), Українську військову організацію (УВО), людини з державницьким мисленням:

https://www.instagram.com/p/CQGHxK4nhWC/?utm_medium…

У бібліотеці «Солом’янська» – інформаційний допис «Свята Трійця єднає, надихає, береже»:

http://biblioformat.blogspot.com/2021/06/blog-post_14.html

Бібліотека «Солом’янська» у facebook інформує про суботню прогулянку у парку «Відрадний», де на святі і дорослі і малі познайомились із майстер-класами вподобали поробку-парасольку та отримали гарний настрій:

https://www.facebook.com/BibliotekaSolomianska/videos/1311659045898014

Бібліотека ім. І. Багряного пропонує історичну вікторину «Життя і смерть Євгена Коновальця»:

http://biblioteka-bagrianogo.edukit.kiev.ua/novini_biblioteki/id/1041

Бібліотека ім. В. Нестайка у facebook – «Лідер українського визвольного руху – Євген Коновалець». Факти із життя Євгена Коновальця:

https://www.facebook.com/BibliotekaVNestaika/photos/a.127682625557906/…

У бібліотеці «Преображенська» – інформування «Євген Коновалець – борець за волю України»:

http://child-lib.blogspot.com/2021/06/blog-post_14.html

  


15 червня

У блозі ЦБС патріотичного спрямування «Ми Сильні» – інформування «Цікаві факти із життя провідника ОУН – Євгена Коновальця»:

https://solomlib.blogspot.com/2021/06/blog-post_15.html

 


На сторінці «Бібліограф Достоєвського» у facebook

Сьогодні в пресі:

«Деловая столица»:

 • «Зеленський пообіцяв для всіх рівні “правила гри” після деолігархізації: Президент Володимир Зеленський, коментуючи деолігархізацію, пообіцяв “рівні, прозорі і єдині правила для всієї України”, а також покритикував попередників за те, що “щороку росла тільки кількість борців з олігархами і кількість самих олігархів”»:

https://www.dsnews.ua/ukr/politics/zelenskiy-poobicyav-dlya-vsih-rivni-pravila-…

 • «Українські синоптики прогнозують грози – якою буде погода у вівторок»:

https://www.dsnews.ua/ukr/society/ukrajinski-sinoptiki-prognozuyut-grozi-…

«День»:

 • «Україна готується до візиту Вселенського патріарха Варфоломія: в офіційній резиденції Предстоятеля Православної церкви України – Блаженнішого Епіфанія, що на території Михайлівського Золотоверхого, презентували книгу “Варфоломій. Апостольська місія. Пророче бачення”»:

https://day.kyiv.ua/uk/news/150621-ukrayina-gotuyetsya-do-vizytu…

 • «Зарядитись енергією України»:

https://day.kyiv.ua/uk/article/cuspilstvo/zaryadytys-energiyeyu-ukrayiny…

«Україна молода»:

 • «Більшість серіалів на українських телеканалах демонструються російською: дві третини усіх серіалів на провідних українських телеканалах (зокрема, таких як «1+1», «Інтер» та «Україна») демонструються російською мовою»:

https://umoloda.kyiv.ua/number/0/2006/158064/?fbclid…

 • «Королева Британії нагородила титулом лицарів винахідників антиковідних вакцин»:

https://umoloda.kyiv.ua/number/0/119/157990/?fbclid…

«КП в Украине»:

 • «Алена Каташинская. Языковый омбудсмен: две трети сериалов на ведущих украинских телеканалах транслируются на русском языке»:

https://kp.ua/culture/698338-yazykovyi-ombudsmen-dve-trety-seryalov…

 • «”Життя починається знов”: история любви Святослава Вакарчука и Ляли Фонаревой»:

https://kp.ua/culture/698286-zhyttia-pochynaietsia-znov-ystoryia-luibvy-sviatoslava…

«Урядовий кур’єр»:

 • «Павло Кущ. Вимушене, проте виправдане перезавантаження влади: у Слов’янську на Донеччині вдалися до створення військово-цивільної адміністрації Краматорського району»:

https://ukurier.gov.ua/media/newspaper_free/pdf/2021-06-14/113_6981.pdf…

 • «Країна дотримується курсу на розвиток»

https://ukurier.gov.ua/media/newspaper_free/pdf/2021-06-14/113_6981.pdf…

«Голос України»:

 • «Сергій Коваленко. До 1 липня програму дій уряду подадуть до парламенту: затверджена у березні цього року Національна економічна стратегія до 2030 року дасть змогу забезпечити економічне зростання держави та підвищення добробуту українців»:

http://www.golos.com.ua/article/347356?fbclid…

http://www.golos.com.ua/article/347290?fbclid…


Центральна бібліотека Солом’янки у facebook інформує:  15 червня, відзначає свій День народження Віктор Морозов – культовий музикант, співак, композитор, автор численних пісень на вірші сучасних українських поетів, а також перекладач:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257/…

У бібліотеці ім. М. Реріха – творча зустріч із автором Павлом Амітовим під час якої відбулася презентація книги «Мозаика прошедших дней» та знайомство з книгою в перекладі українською мовою «Правий берег – лівий берег»:

http://rerixlib.blogspot.com/2021/06/blog-post_15.html

Бібліотека ім. О. Новікова-Прибоя у facebook пропонує книжку Ірини Власенко «Спіраль мовчання», яку варто прочитати:

https://www.facebook.com/novikov.pryboi/videos/396300018311368

Бібліотека ім. М. Бажана організувала творчу майстерню в парку «Відрадний»!:

http://biblioteka-art.blogspot.com/2021/06/blog-post_15.html

Бібліотека ім. О. Гончара у facebook запропонувала онлайновий майстер-клас з виготовлення листівки до Дня батька:

https://www.facebook.com/LibraryGonchara/videos/869833053609868

У бібліотеці ім. О. Довженка – книга дня: «Гімназист і Чорна Рука» автора Андрія Кокотюхи:

https://dovlib.blogspot.com/2021/06/blog-post_15.html

Бібліотека №13 провела у дитячому садочку № 398 «Зелені читання на галявині»:

http://public-library-13.blogspot.com/2021/06/blog-post_15.html

У бібліотеці «Солом’янська» до Дня захисту людей похилого віку – творча зустріч із хором «Осіннє золото»:

http://biblioformat.blogspot.com/2021/06/blog-post_15.html

Бібліотека ім. І. Світличного запропонувала віртуальну гру «Найкрасивіші курорти Кримського півострова»:

http://kievchaplib.blogspot.com/2021/06/blog-post_15.html

Бібліотека ім. Є. Гуцала провела вуличну акцію, під час якої бібліотекарі, запрошували відвідати бібліотеку та дарували всім усмішки, адже 15 червня ще й свято «День сили Усмішки»:

http://libraryvershigory.blogspot.com/2021/06/blog-post_15.html

У блозі бібліотеки ім. І. Багряного – екскурсія «Рідний Київ …»:

http://eko-biblioteka.blogspot.com/2021/06/blog-post.html

У бібліотеці ім. В. Нестайка – онлайн майстер-клас «Казкове малювання», із журналу «Карамельки». Цього разу малюємо казочку «Морські змагання», авторка О. Кукуєвицька:

https://www.facebook.com/BibliotekaVNestaika/videos/212570907381624

 


16 червня

 Центральна бібліотека Солом’янки у facebook – інформування: 16 червня 1313 року у Чертальдо поблизу Флоренції, народився італійський письменник епохи Відродження, друг Франческо Петрарки, Джованні Бокаччо:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257/…

У бібліотеці ім. М. Реріха – «Іван Скоропадський – гетьман Лівобережної України». Історичний портрет до 375-річчя з дня його народження:

http://rerixlib.blogspot.com/2021/06/blog-post_16.html 

Бібліотека ім. О. Новікова-Прибоя:

 • провела свято «День батька» в парку «Відрадний». У програмі заходів, в рік овочів і фруктів, дітлахи читали вірші про овочі і фрукти, малювали їх, розгадували тематичні кросворди, створювали із кольорових паперових кульок «фруктову тарілку» для своїх татусів:

http://novgorodska.blogspot.com/2021/06/blog-post_16.html

 • інформування: в місті Бориспіль триває Всеукраїнська та Міжнародна виставка акварельного живопису«Подих акварелі».

http://novgorodska.blogspot.com/2021/06/blog-post_27.html

У БСЧ ім. М. Лермонтова – інформування «Києво-Печерська лавра – перлина України»:

https://library-lermontova.blogspot.com/2021/06/blog-post_16.html

Бібліотека ім. О. Гончара у facebook – онлайн майстер-клас із малювання казкового героя «Колобка»:

https://www.facebook.com/LibraryGonchara/videos/1080330715825967

Бібліотека ім. О. Довженка – «Крим у житті і творчості українських письменників». Відеодобірка уривків із творів українських письменників про Крим та чудові фотографії півострова:

https://dovlib.blogspot.com/2021/06/blog-post_16.html

Бібліотека №11 в instagram – інформування:16 червня Всесвітній день морських черепах:

https://www.instagram.com/p/CQLWJJ9nrug/?utm_medium…

Бібліотека «Солом’янська» у facebook – інформування:130 років тому народився Євген Коновалець:

https://www.facebook.com/BibliotekaSolomianska/videos/3993731700696157

Бібліотека «Преображенська» в неділю 13 червня у парку «Відрадний» під час святкування Дня батька, запропонувала дітям та їхнім батькам майстер-клас із виготовлення закладки в книжечку:

http://childlib.blogspot.com/2021/06/blogpost_16.html

Бібліотека №15:

 • у facebook – книжкова виставка «Літо квітами сміється», на якій познайомила дітей та батьків із книжками, що допоможуть відповісти на різні питання маленьких «чомучок»:

https://www.facebook.com/library15fchildren/photos/pcb.3637655793125277/…

 • на wordwall – вікторина «Літературний лабіринт»:

https://wordwall.net/uk/resource/17833291/%d0%bb%…


 

17 червня

У блозі ЦРБ «СОЛОМ’ЯНКА – ПДГ» – інформування:

 • Міністерство освіти і науки України запускає серію коротких відео про профорієнтацію для батьків вступників:

http://pdg-solom.blogspot.com/2021/06/blog-post_17.html

 • в Україні встановили нові карантинні норми:

http://pdg-solom.blogspot.com/2021/06/blog-post_73.html

 • ментальні карти: «Ліга НАТО» та Програма «Партнерство заради миру»:

http://pdg-solom.blogspot.com/2021/06/blog-post_76.html

У блозі ЦБС «ПРОчитання & бібліотеку»:

 • інформування: у ЦРБ на Освіти 14,а відбулася презентація книжки « Записки комбата» автора командира 101−ої бригади, полковника Олександра Вдовиченка (позивний Слов’ян). На зустрічі були присутні побратим пана полковника, один із героїв твору, командир батальйону, майор Роман Волоста депутатка Київської міської ради Катерина Кириченко. А ще прозвучали авторські пісні композитора і виконавця Ігоря Якубовського:

http://library1-info.blogspot.com/2021/06/72.html

 •     віртуальна виставка «Книжки про овочі»:

http://library1-info.blogspot.com/2021/06/blog-post_17.html

Центральна бібліотека Солом’янки у facebook:

 • інформує: 17 червня 1930 року у селі Кнісело Жидачівського району Львівської області народився Михайло Горинь, український правозахисник, дисидент і політв’язень радянських часів, народний депутат України 1-го скликання:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257/…

БСЧ ім. М. Лермонтова до Дня батька пропонує майстер-клас «Татусю, я тебе люблю»:

https://library-lermontova.blogspot.com/2021/06/blog-post_17.html

Бібліотека ім. О. Гончара у facebook провела онлайн майстер-клас, присвячений Зеленим святам:

https://www.facebook.com/LibraryGonchara/videos/976900233141322

У бібліотеці №11 інформування: 20 червня міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день біженців, започаткований рішенням Генеральної асамблеї ООН з 2001 року:

https://publ-library11.blogspot.com/2021/06/blog-post_17.html

Бібліотека №13:

 • до Дня батька – тематична викладка «Батькові поради»:

http://public-library-13.blogspot.com/2021/06/blog-post_43.html

 • до Святої Трійці у Зелену неділю – народознавча книжкова виставка «Трійця, зелена неділенько…»:

http://public-library-13.blogspot.com/2021/06/blog-post_17.html

Бібліотека «Солом’янська» у facebook закликає всіх людей не знищувати красу природи, нехай вона тішить око, серце і душу кожному з нас:

https://www.facebook.com/BibliotekaSolomianska/videos/3996460903756570

У бібліотеці ім. І. Світличного майстер-клас із виготовлення вітальних листівок для татусів «Подарунок тату»:

http://kievchaplib.blogspot.com/2021/06/blog-post_17.html

Бібліотека ім. В. Нестайка у facebook запрошує охочих у бібліотеку, щоб зробити свої літні канікули наповненими та яскравими!:

https://www.facebook.com/BibliotekaVNestaika/photos/pcb.316121443380689/…

Бібліотека «Преображенська» підготувала літературну вікторину до Дня батька «Татове слово»:

http://childlib.blogspot.com/2021/06/blogpost_17.html

Бібліотека №15 у facebook інформує про те, що свято батька, як і День матері, відзначається зараз у багатьох країнах сучасного світу. В Україні День батька є офіційним святом, яке щорічно відзначається у третю неділю червня:

https://www.facebook.com/library15fchildren/photos/pcb.3638397866384403/…

 


18 червня

 Центральна бібліотека Солом’янки у facebook:

 • інформує про те, що 20 червня весь світ відзначатиме День біженців:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257/…

 • «День стабільної гастрономії». У 2017 році Головною Асамблеєю ООН встановлено це, відносно молоде, свято, суть якого полягає у пропагуванні шанобливого ставлення до місцевих традицій харчового виробництва та збереження біорізноманіття:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257/…

Бібліотека ім. М. Бажана у facebook – інформування: 18 червня проводяться заходи, присвячені подоланню гендерних стереотипів:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=565586651097035&set…

У БСЧ ім. М. Лермонтова – віртуальна виставка до Всесвітнього дня дитячого футболу:

https://librarylermontova.blogspot.com/2021/06/blogpost_18.html 

Бібліотека ім. О. Довженка – «Кожен день з тобою – свято! Ти – найкращий у світі тато». Відеодобірка цитат відомих письменників і філософів про тат:

https://dovlib.blogspot.com/2021/06/blog-post_18.html

Бібліотека №13 до Дня батька у бібліотечному кафе підготувала смачний онлайновий майстер-клас «Пригощаємо смаколиками тата»:

http://public-library-13.blogspot.com/2021/06/blog-post_18.html

Бібліотека «Солом’янська» у facebook запрошує на зустріч з авторами книги «Більше нікому» Анастасією Нікуліною та Олегом Бакуліним:

https://www.facebook.com/BibliotekaSolomianska/videos/3998661480203179

Бібліотека «Преображенська» до Святої Трійці підготувала народознавчу вікторину «Ой, зів’ю вінки та на всі святки»:

http://child-lib.blogspot.com/2021/06/blog-post_18.html


19 червня

Центральна бібліотека Солом’янки у facebook інформує: Блез Паскаль – французький математик, фізик, філософ, письменник, народився 19 червня 1623 року в Клермон-Феррані у сім’ї математика Е. Паскаля:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257

Бібліотека ім. Є. Гуцала до Зелених свят пропонує переглянути відео-презентацію «Зелені свята-мозаїка народознавчих звичаїв»:

http://libraryvershigory.blogspot.com/2021/06/blog-post_19.html

Бібліотека ім. І. Багряного до Зелених свят пропонує обряд «Сплетемо вінки на Зелені свята»:

http://biblioteka-bagrianogo.edukit.kiev.ua/novini_biblioteki/id/1043

 


20 червня

Центральна бібліотека Солом’янки у facebook – інформування:

 • 20 червня відзначають Всесвітній день WI-FI. Це глобальна ініціатива, мета якої – викорінення цифрової нерівності.

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/videos/854552345156094

 • «Трійця чи Зелена неділя? – від догматів до книжок»:

https://www.facebook.com/biblioteka.na.osvity/photos/a.859176877558257…

Бібліотека ім. М. Бажана у facebook:

 • у День медичного працівника приєдналась до привітань від друзів бібліотеки, театральної студії «Первоцвіт», які завітали до Київської міської клінічної лікарні швидкої допомоги з виставою-подякою лікарям «… І театр лікує!»:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=180889214036145&set…

 • вітає всіх із Днем медичного працівника та Святою Трійцею:

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1584636691727894&set…

https://www.facebook.com/photo/?fbid=1583237378534492&set…

Бібліотека ім. О. Гончара:

 • у блозі – святкове інформування «Свято Трійці»:

http://idiya1.blogspot.com/2021/06/blog-post_20.html

 у facebook – тематичний флешбук «Ідентичність – це частково питання вибору»:

https://www.facebook.com/LibraryGonchara/photos/pcb.237871984457474/…

 У бібліотеці №11 – інформування «Величне християнське свято Трійці»:

https://publ-library11.blogspot.com/2021/06/blog-post_20.html

 Бібліотека ім. І. Багряного у facebook:

 • інформує про те, що 20-го червня відзначають Всесвітній день біженців – міжнародний день, призначений Організацією Об’єднаних Націй:

https://www.facebook.com/bagrianylib/videos/2967090353531422

 • майстер-клас із плетіння вінків пройшов поблизу бібліотеки просто неба:

https://www.facebook.com/bagrianylib/photos/a.1840394329534369/…

Бібліотека ім. Є Гуцала у facebook вітає всіх із Святою Трійцею:

https://www.facebook.com/e.gutsalo.lib/photos/a.1355856311129697/39686…

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *