Всеукраїнський день бібліотек – творчо, нестандартно, креативно!

Бібліотекарі Солом’янки вміють святкувати, особливо своє професійне свято! Тож і не дивно, що 30 вересня в ЦРБ імені Ф. Достоєвського було весело і креативно, костюмовано та музично. Бо на свято зібрпалися всі 17 публічних Бібліотек Солом’янки!

 

Старі пісні на новий лад, нові вірші на бібліотечний лад, прадавня історія та початок книжництва, замальовки сучасного бібліотечного життя та свіжий погляд на традиційну роботу. І все це бібліотекарі – натхненні люди, які вміють та не перестають дивувати, а тому їхню роботу щедро відзначають поважні гості!

Так, на свято завітали Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації пані Ірина Чечотка та її заступниця – пані Олена Горпинченко та вручили низку грамот від райдержадміністрації нашим колегам! Дякуємо очільникам району, завдяки дбайливій, постійній підтримці яких Бібліотеки Солом’янки розвиваються та розквітають!

Пропонуємо вашій увазі фото- та відеозвіт з місця події.

 

Для перегляду відео натисніть на заставку:

Також під час святкування відбулося оголошення результатів конкурсу професійної майстерності «ПРОчитання вулиць» на кращу відеоподорож Солом’янкою та визначення Королеви бібліотек – 2021 та передача їй королівського титулу.

Нагадаємо, що з 2019 року Бібліотеки Солом’янки, підводячи підсумки Бібліотечного року, вибирають Королеву, яка задає тон на наступний рік. Королевою бібліотек – 2019 стала Юлія Голубенко (Бібліотека імені О. Довженка), а титул Королева – 2020 виборола Людмила Перепечаєва (Бібліотека сімейного читання імені Олеся Гончара) – усі пам’ятають незабутню роль Карлсона у її виконанні!

Та оскільки торік ми на святкування не збиралися, Корону було урочисто передано присутній на нинішньому святі завідувачці БСЧ імені Олеся Гончара Світлані Кривошеєвій, а тоді вона перейшла до нової власниці, бібліотеки – переможниці Конкурсу професійної майстерності – 2021.

 

 

 

 

 

 

 

 

Нею стала Бібліотека імені Івана Багряного для дітей, чия робота «Відеоподорож Солом’янкою. Чоколівка» (авторка: Марія Гаращенко) за рішенням журі здобула почесне І місце!

А прийняла корону з рук завідувачки ЦРБ імені Ф. Достоєвського її чарівна колега Ірина Осика!

Ну й наостанок усіх потішили інсценізації кумедних випадків із життя бібліотек, розваги і нові образи бібліотекарів Солом’янки!

 

 

На завершення свята директорка ЦБС Солом’янського району Іванна Щербина щиро привітала увесь колектив із цьогорічними успіхами. Нам є чим пишатися, тож не зупиняємося!

І ми долучаємося до привітань і побажань щасливого нового Бібліотечного року, невичерпного натхнення і нових звершень!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *