13-19 грудня 2021 року Бібліотеки Солом’янки долучаться до Національного тижня читання

13-19 грудня 2021 року в Україні вперше відбудеться Національний тиждень читання. Це буде особливий час, коли читачі, письменники, видавці, бібліотекарі, книгарі об’єднаються навколо книги та читання.

Тиждень пройде під егідою Українського інституту книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Партнерами події є ВГО Українська бібліотечна асоціація й Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів.

Пропонуємо усім охочим долучатися до активностей !

Для дітей дошкільного та шкільного віку

Фестиваль «Ліга книгоманів»:

  1. Усі знають, що читати книжки дуже важливо. А ще важливіше виділяти свій час лише на хороші, цікаві, перевірені книжки.

Ми пропонуємо створювати відео на каналі YouTube − поділитися книгами, які вас вразили, дати коротку рецензію на них, щоб інші читачі точно знали, що цю книжку таки варто прочитати.

  1. Самі так робимо і іншим пропонуємо! Тік-токери, давайте покажемо, що читання в тренді!

Запускаємо флеш-моб з гештегом #Читай_овочем_неставай.

Запишіть коротке відео про книжку, яку ви читаєте або прочитали, де поділитесь враженнями про неї. Або просто зачитайте улюблені рядочки з цієї книжки!

 

  1. «Письменник читає – слухають діти»

Кращим за прочитання книжки може бути лише те, що її Вам читає сам автор.

Тому ми для наших маленьких читачів організуємо зустрічі з дитячими письменниками.

 

І це ще не все! Серед учасників зустрічі буде розіграно книжки сучасних дитячих авторів.

Для того, щоб взяти участь у розіграші потрібно заповнити коротеньку анкету  Google форму.

 

Для різних аудиторій

1.Прочитав сам, то порадь і іншому!

Акція «Підвішена книга» − ідея якої полягає в тому, щоб Ви порекомендували іншому читачу бібліотеки книгу, яку вважаєте вартою для прочитання.

Таким чином Ви, поділившись своїм хорошим досвідом, допоможете наступниму читачу без зусиль обрати якісну книгу.

  1. «Кольорові читання» − 7 днів/7 кольорів.

Всі звикли обирати книгу за автором або за назвою, а ми пропонуємо Вам вибрати книгу за кольором її обкладинки, тому оголошуємо тиждень «Кольорових читань».

В рамках цього тижня Вам будуть презентовані найкращі варіанти книг за кольорами палітурок, а також читацькі заходи та активності присвячені кольору дня.

І, приємний бонус, − за результатами «Колорьових читань» буде розіграно 7 кольорових книг Видавництва ««А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА».

3.Серед маленьких читачів бібліотекарі організовують акцію «Яку книгу я хочу під ялинку?», під час якої діти зможуть написати листа Святому Миколаю, Санті або Діду Морозу і попросити книжечку в подарунок. Цю інформаціюбібліотекарі передають батькам, для того, щоб організувати дітям маленьке чудо.

  1. Яку книгу обрати в дарунок мамі, татові, братику, подружці, колезі? А лікарю, айтішнику, перукарю, блогеру?… Мабуть, що різним людям – різні книжки!

Але їх так непросто вибрати?

Та Вам тепер не потрібно витрачати купу часу це! Бібліотека в рамках акції  «Як обрати ідеальну книгу для…» формує тематичні списки, де будуть вибрані найкращі варіанти книг, що підходять різним категоріям людей, враховуючи вікові, соціальні та професійні якості.

  1. «Мені 30−ть (40, 50, 60 …) і я не знаю, з чого почати»

Серед нас є люди, які раніше з певних причин не читали книжки, проте дуже хочуть це робити, але не знають з чого почати.

Бібліотека допоможе!

Ми склали списки для різних вікових груп населення, спираючись на думки авторитетних і досвідчених читачів.

Тому Вам залишається лише брати і читати!

Більше про умови участі – на сайті Української бібліотечної асоціації:

https://ula.org.ua/news/4935-natsionalnyi-tyzhden-chytannnia?fbclid=IwAR1qWlu6GfbVWLV9685s6nuryopBFbXBQZXCQ-tTkdCvPzLMg9c-mXB1HiA

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *