Loading Події

← Back to Події

Бібліотека імені М.К. Реріха

+ Google Map
вул. Єреванська, 12
Київ, 03087 Ukraine
242-44-04 http://rerixlib.blogspot.com/
Пн-Чт, Нд (11:00-19:00)
Вих.: Пт-Сб
Чернова Світлана Петрівна
242-44-04

вул. Єреванська, 12

Фонд бібліотеки – понад 30 тис. примірників. Щорічно обслуговує більше 3 – х тисяч користувачів. Видає в користування понад 57 тисяч примірників. Кожного року фіксує більше 20 тисяч відвідувань.

Бібліотека створена в 1958 році. Присвоєне ім’я ХХІІ з’їзду КПРС. Ім’я зобов’язувало бібліотеку бути ідеологічно – просвітницьким центром мікрорайону. З незалежністю Україна пережила ще й інформаційну революцію. Люди відкривали для себе нові імена, нове бачення подій і вже відомих людей. Саме в ці роки була дуже велика зацікавленість постаттю М. К. Реріха, відомого художника, але не дуже відомого, для широкого загалу, філософа, мислителя, одного з творців вчення «Жива етика». За бажанням і ініціативи громадськості і читачів бібліотеки 12 лютого 1992 року бібліотеці було присвоєно ім’я Миколи Костянтиновича Реріха. Вона була і залишається єдиною в Україні бібліотекою імені М.К. Реріха.


Гуртки:

Курси англійської мови.

Формат – Університет третього віку

1 раз на тиждень

  • Четвер 13.00

Найкраща книга – прочитана книга

Формат – Клуб голосних читань

1 раз на тиждень

  • Вівторок 15.30

Вас обслуговують:

Завідувачка

Чернова Світлана Петрівна

Бібліотекар

Павленко Наталія Володимирівна

Бібліотекар

Філіна Інна Дем’янівна

Бібліотекар

Прохоренко Олена Михайлівна

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Майбутні Події

Події List Navigation

Січень 2018

Сяйво Віфлєємської зорі

Січень 21, 13:00 - 14:00
Бібліотека імені М.К. Реріха, вул. Єреванська, 12
Київ, 03087 Ukraine
+ Google Map

Новорічно-Різдвяні свята тривають! Просвітницький Центр Фонду пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира та бібліотека ім. М. Реріха запрошують мешканців Києва на благодійний концерт в рамках Благодійного Різдвяного фестивалю "Сяйво Віфлеємської зорі 2018". За участі дитячих хорових колективів шкіл мистецтв м. Києва для вас прозвучать Різдвяні колядки та щедрівки. Колоритні українські костюми, довершений хоровий спів та артистизм колядників створять неперевершену святкову атмосферу українських православних народних традицій! ЗАПРОШУЄМО!!!

Дізнайтеся більше »

День Соборності України

Січень 22, 14:25 - 15:25
Бібліотека імені М.К. Реріха, вул. Єреванська, 12
Київ, 03087 Ukraine
+ Google Map

Хто цікавиться історією творення нашої держави, запрошуємо на урок історичної пам’яті, який проведе старший науковий співробітник Інституту історії України НАН України, кандидат історичних наук Євсєєва Тетяна. Будемо говорити про події 1918 року, а саме про об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, про підписання Четвертого Універсалу Центральною Радою. Згадаємо, які українські етнічні землі входили до УНР станом на 1919 рік та багато чого цікавого і не тільки. Народ, який знає та цікавиться своєю історією заслуговує на кращу долю!

Дізнайтеся більше »