Любові багато не буває

Любові багато не буває

До вашої уваги роман Олександри Малаш «Любові багато не буває» в електронній версії.

«Іноді, аби приборкати зло, треба загнати його туди, звідки воно вийшло… Тобто – віднайти його причину. А причина може бути такою дрібною, що вміститься навіть у мішку для картоплі.»

Роман «Любові багато не буває» оповідає про долю жінки, що вирішила змінити життя важко хворої дитини та її тата – ошуканого чоловіка зі складним характером. У житті Анастасії з’являються люди, які скеровуватимуть її шлях – то ближче до мети, то чимдалі від неї. Чи вдасться подолати вирок лікарів і повернути травмованим людям віру в любов? Назва роману «Любові багато не буває» – як фільтр для читачів. Лишаються ті, кому це справді може бути цікаво. Ті, хто готовий фіксувати кожен рух персонажа – по горизонталі, по вертикалі, всередину себе, з надр себе.
Присвячується всім, хто обирає Любов, аби зрости над собою. Усім, хто дарує Її, не озираючись. І навіть тим, хто давно не вірить у Її силу, але ще трохи пам’ятає, як Вона була його невіддільною частиною…

«….Настя кволо опустилася на лаву, поставивши (чи пак кинувши) перед собою пакунки з продуктами. Каштани лопотіли за її спиною; сонце стрімко зсувалося за обрій. Як же летить час!.. Зовсім нещодавно на цій клумбі ще червоніли й жовтіли тюльпани, а зараз уже засихають флокси; ще вчора святкували тут, у цьому парку, її випускний вечір, а зараз їй – подумати лише! – перевалило за двадцять. І що вона має? Титул бакалавра з комп’ютерного дизайну? Статус безробітної? Чоловіка, який досі не розлучився з колишньою? Пасинка, який не пускає її до своєї кімнати? Може, все ще буде?..»

«Маю надію, що в житті кожного читача ця книжка щось змінить на краще. Якщо ж хто вирішить, що даремно витратив час – дякую вам за те, що не побоялися оминути фільтр і завітати, затриматися, роздивитися.

Щиро Ваша, Олександра Малаш.» 

Щоб завантажити pdf-файл, просто натисніть на зображення обкладинки.

Про авторку

Народилася у вісімдесяті. Вижила в дев’яності. Писати вчилася в нульові. Науковиця, редакторка, невтомна рецензентка, бардеса, вокалістка народного колективу, мама двох синів. Авторка роману прозового диптиху «Душа обирає наосліп», повісті «Кришталь горить», а також низки оповідань і казок, надрукованих у журналах «Дніпро», «Київ», «Палісадник», «Склянка часу», «Вигадуй. Думай. Грай», «Зернятко», «Мамине сонечко», в альманасі «Нова проза» й «Українській літературній газеті».

Знайти в электронному каталозі

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *