Мустафа Джемілєв. Незламний

Мустафа Джемілєв. Незламний

«Мустафа Джемілєв. Незламний» – книга життя і спогадів одного з найяскравіших представників кримськотатарського народу, який продовжує свою діяльність до цього дня. Він став невід’ємною частиною історії Криму, його анексії і кримських татар по обидва боки кордону.

Робота над книгою тривала два з половиною роки – з початку окупації Криму Російською Федерацією. Вона побудована як інтерв’ю, а для її створення знадобилося більше 50 годин розмов з лідером кримських татар.

Метою творців книги було не просто показати Джемілєва як відомого українського політика і лідера кримськотатарського народу, а в першу чергу, як унікальну особистість. У ній розповідається про дитинство і юність Джемілєва, його дисидентське минуле, переїзд в Крим, період 1990-х років, а також про те, як він переживає нинішню ситуацію з Кримом і заборону в’їзду на півострів.

Дана робота молодих кримськотатарських журналістів актуальна як ніколи. Вона дає уявлення про долю кримських татар і боротьбу цієї нації за вільне життя, а також їх особисте бачення цієї боротьби.

Знайти в электронному каталозі

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *