Зміїна сорочка

Зміїна сорочка

Син шукає свого батька, якого втратив у дитинстві; молодик, який намагається пізнати й відчути своє коріння; чоловік, який усвідомлює пристрасть і природу жіночності… Це роман про кохання і пристрасть, про вірність і дружбу, які долають багато перешкод. Це історія про красу, про чистоту й про коріння, про те, звідки ти йдеш, хто ти є та що стоїть за тобою. І звісно, кожен шлях починається у Грузії й повертається знову туди ж.

Од самого початку “Зміїна сорочка” вражає: екскурси в історію давнього світу, бачення цього світу крізь призму століть в органічній єдності з сучасністю. У прозі Робакідзе заворожують відтінки, півтони психологічних взаємозв’язків та емоцій, виразність характерів і багатство стилю. Філософське осмислення сучасності через звернення до біблійної символіки, грузинської міфології та традицій викликає неймовірне захоплення.

Грігол Робакідзе (1880-1962) – грузинський поет, прозаїк, публіцисті громадський діяч. Твори Грігола Робакідзе ще за його життя були популярними в Європі, зокрема в німецькомовних країнах, і водночас забороненими на його батьківщині аж до відновлення незалежності Грузії. І це при тому, що найавторитетніша у світі німецька енциклопедія Брокгауза містить згадку лише про двох грузинських письменників -Шота Руставелі та Грігола Робакідзе…

Знайти в электронному каталозі

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *