Школа грамотного читача

“Школа грамотного читача” – програма виховання культури читання – бібліотека імені І.Світличного 

Розвивайте в людині любов до читання,
надавайте їй можливість задовольняти її,
і вона неодмінно буде щасливою
                                 Джон Гершель

Інформаційна компетентність та культура читання – це складова частина загальної культури особистості; комплекс знань, умінь і почуттів читача, що передбачає свідомий вибір тематики читання; його системність з метою повноцінного і глибокого сприйняття та засвоєння літературного тексту. Підтримка читання – це важливий елемент культури, інструмент підвищення інтелектуального потенціалу нації, творчого розвитку особистості та соціальної активності українського суспільства.

За допомогою проєкту “Школа грамотного читача” наша бабліотека активно реалізовує один із приорітетних напрямків роботи, який спрямований на виховання у користувача культури читання. Працівники бібліотеки майстерно залучають дітей до книги і читання; вчать оволодівати мистецтвом літературного читання, закріплювати читацькі навички, розширювати діапазон читацької компетентності.

Цьому сприяють: літературні ігри, бібліоквести, літературні вікторини та конкурси, брейн-ринги бібліотечно-бібліографічні заняття, презентації новинок книжкового світу, зустрічі з письменниками, представниками видавництв та інші форми роботи, які дають змогу залучити учнів до активного читання.

 

Статті

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on Twitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *